MADDENİN ANA İHTİYACI – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptırma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

MADDENİN ANA İHTİYACI – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptırma Ücretleri

13 Mayıs 2022 Teknoloji ve YENİLİK Politikaları Daire Başkanlığı Adres TÜBİTAK öncelikli alan TÜBİTAK Sosyal Bilimler Projeleri 0

MADDENİN ANA İHTİYACI

Mayıs 1999’da bölgesel paydaş kuruluşlarından oluşan bir kolektif, gereksinimleri araştırmak ve Victoria’nın Central Highlands ve Wimmera bölgelerinin yeni bilgi ve iletişim teknolojilerinden nasıl daha büyük avantajlar elde edebileceği konusunda tavsiyelerde bulunmak üzere Ballarat Üniversitesi’ni görevlendirdi.

Victoria’nın Altın Batı Portal Projesi İş Vakasında belgelenen araştırma, bir dizi farklı aşamayı içeriyordu. Bunlar, mevcut bölgesel Web içeriğinin doğrulanması, topluluk portalı gelişmelerinin incelenmesi, portal araçlarının belirlenmesi, potansiyel gelir akışlarının araştırılması, odak grup oturumlarının yürütülmesi ve diğer paydaş istişare biçimlerini içeriyordu.

Araştırma raporu, elektronik ticaretin yaygın olarak benimsenmesine yardımcı olacak bir ortamın nasıl oluşturulabileceğini açıkladı.

Özel tavsiyeler şunları içermektedir: elektronik ticarete özel olarak odaklanan, üyeliğe dayalı bir bölgesel birlik kurmak; toplum hizmetinin geliştirilmesini teşvik edecek ve ilgili toplulukları ve ticaret topluluklarını kolaylaştıracak şekilde yönetilebilir ve ekonomik olarak sürdürülebilir bir İnternet varlığı için altyapı oluşturmak; ve bölgesel bir portal aracılığıyla, daha iyi Web içeriği koordinasyonu sağlayın, bölge sakinleri için değerli bir bilgi kaynağı sağlayın ve ayrıca bölgenin tüm özelliklerini tanıtma çabalarını artırın.

Elektronik Ticaret Odası Western Victoria Inc. (Oda), elektronik ticaretin ilerlemesini kolaylaştırmak ve MainStreet portal projesini uygulamak için kurulmuştur.

Finansman başvuruları hazırlandı ve Kasım 1999’da MainStreet projesi, Networking the Nation aracılığıyla 274.000 AUD tutarında finansman sağladı ve Mayıs 2000’de 135.000 AUD daha onaylandı.

Üniversitenin Elektronik Ticaret ve İletişim Merkezi (CECC), portal altyapısını ve hizmetlerini geliştirmek için gerekli uzmanlık becerilerine sahip olduğundan projeyi uygulamak üzere sözleşme imzaladı.

Araştırmalar, birçok portal projesinin ‘statik’ veya ‘sabit’ çözümler ürettiğini belirlemişti. Bir teknik ekibin kritik bir unsur olarak dahil edildiği MainStreet modeli farklıydı, ancak bu ekibin olması, MainStreet projesinin nasıl gelişeceğini belirlemede önemliydi.

Teknik görevli ve yarı zamanlı programcılar, ön çalışma sırasında belirlenen temel hizmetlere dayalı bir portal çerçevesi geliştireceklerdir. Tüm araçlar, teknik olmayan son kullanıcılar düşünülerek seçilecek veya geliştirilecektir.


TÜBİTAK öncelikli alan
Yenilikçi projeler
TÜBİTAK Sosyal Bilimler Projeleri
TÜBİTAK Bilim, Teknoloji ve YENİLİK Politikaları Daire Başkanlığı Adres
TÜBİTAK kenevir desteği
Ths seviyeleri nedir
Teknoloji düzeyi Nedir
TÜBİTAK 1001 Proje DEĞERLENDİRME kriterleri


İlk araç seti, etkinlik takvimlerini içerir; haber yayınlama araçları; çevrimiçi kayıt, ödeme ve ürün sistemleri; ve Web sihirbazlarına ve diğer Web yayımlama araçlarına erişim. Bu, harici kaynaklı ürünlerin bir miktar entegrasyonu ile bir dizi kurum içi geliştirmenin dahil edilmesiyle başarılabilir.

Temel hizmetler, bölgesel İnternet bilgi ve hizmetlerini birbirine bağlamak, aranabilir dizinler oluşturmak, haberler ve hava durumu gibi dinamik olarak içerik oluşturmak, yayınlama ve yazma haklarını dağıtmak ve topluluk haberlerini ve olaylarını tanıtmak için kapasiteler yaratacaktır.

MainStreet projesi, Temmuz 2000’deki resmi lansmanına kadar olan dönemde aktif olarak tanıtıldı. Bu tanıtım, sahne arkasında teknik gelişmeler devam ederken projeye olan ilginin korunmasına yardımcı olduğu için önemliydi.

2002 yılının başlarında, MainStreet projesi ilk büyük müşterisini kendine çekti. Ararat Online projesinin güvence altına alınmasındaki başarı, projenin başlangıcından itibaren bölgesel paydaşların dahil edilmesine bağlandı.

Ararat’ın Ekonomik Kalkınma Müdürü bir dizi etkinliğe, toplantıya ve odak grup oturumlarına katılmıştır. Bu faaliyetler sayesinde MainStreet’in Ararat’a yerel topluluğuna fayda sağlamak için hemen uygulanabilecek farklı bir şey sunduğuna dair güçlü bir anlayış geliştirdi.

Ararat Online projesi, Web varlıklarının yükseltilmesinden doğrudan faydalanmak için 80’den fazla işletme ve topluluk grubuna sahip bir dizi unsuru içerecektir. Ayrıca, her organizasyonun kendi sahasını yönetme becerilerini kazanması için eğitim alma fırsatı da verilecektir.

Bir e-ticaret mentorluk programı aracılığıyla altı işletme için bir başka fırsat daha mevcut olacaktır. Seçilen işletmelere, kendi özel iş ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen elektronik ticaret girişimlerinin uygulanmasında yardımcı olunacaktır.

Ararat Online projesinden elde edilen değer önemliydi. İlk olarak, proje, genel proje bütçesi bağlamında önemli bir “sonuç” katkısını temsil etmese de, bölgesel bir elektronik ticaret bağlamında 8.000 AUD’lik yatırım, MainStreet ürünü için önemli bir satın almayı temsil etti.

İkinci olarak, Ararat Online projesi tüm ürün paketini, teknik yeteneklerini, Web ürünlerini ve eğitim ve danışmanlık hizmetlerini sergileme fırsatı sağladı. Üçüncüsü, proje erken engellerden birinin ele alınmasına yardımcı olacaktır: hedef bölgedeki insanlar bir portalın ne olduğu konusunda çok sınırlı bir anlayışa sahipti.

Ararat Online projesi, İnternet tabanlı bilgi ve hizmetlerin kolayca aranabilir bir biçimde etkin bir şekilde bağlanmasıyla ilişkili değer ve faydaları göstermek için kullanılabilecek ‘gerçek’ bir örnek sağlayacaktır. Başka bir deyişle, Ararat Online projesi ilk ‘önce’ ve ‘sonra’ görüntüleri oluşturacaktı. Bu, proje için çok güçlü bir pazarlama mekanizması olduğunu kanıtladı.

Ancak projenin teknik ekibinin görevi iki katına çıktı – artık bir değil iki portal inşa etmeleri ve bunları çok kısa sürelerde teslim etmeleri bekleniyordu. MainStreet işlevselliğini Ararat Online ve daha sonra Birchip Cropping Group, Moorabool Shire ve Pyrenees Shire ile birlikte projeler aracılığıyla çoğaltmak için bir yol geliştirmede başarılı oldular.

Asıl amaç, MainStreet’i “bölge için ilk elektronik iletişim noktası” olarak kurmaktı. Vizyon, insanların MainStreet’i bulması ve oradan belirli bir bölge hakkında bilgi araması ve bunlara erişmesi veya belirli bir türdeki hizmetleri bulabilmesiydi.

Ancak şimdi anlaşılan şey, MainStreet’in işlevselliği yerel Web adresleri ve markalama ile sunulabilirse ‘toplulukların’ çok daha motive olacağıydı. Bilgiler daha sonra MainStreet şemsiyesine kadar filtrelenebilir, böylece müşteri topluluklarına doğrudan veya MainStreet aracılığıyla erişilebilir.

Bu, orijinal konsepti alt üst ederken, bölgedeki toplulukların MainStreet projesi aracılığıyla geliştirilen ‘tekrarlanabilir portal çerçevesine’ dayalı bir hizmeti hem kurmak hem de sürdürmek için ödeme yapmaya hazır olduğuna dair güçlü bir gösterge vardı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir