Proje Yaptırma – Proje Hazırlatma – Proje Yaptırma – Proje Yaptırma Fiyatları – Proje Örnekleri – Ücretli Proje Yaptırma – Proje Yaptırma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

Proje Yaptırma – Proje Hazırlatma – Proje Yaptırma – Proje Yaptırma Fiyatları – Proje Örnekleri – Ücretli Proje Yaptırma – Proje Yaptırma Ücretleri

2 Eylül 2021 Bitirme projesi YAPTIRMA Elektronik proje yaptırma Mühendislik proje YAPTIRMA Ödev YAPTIRMA siteleri Üniversite ödev YAPTIRMA 0
Yönetim Uzmanlığı 

Akademidelisi” ailesi olarak her türlü ödev, proje, makale, rapor, tez, essay, taslak, araştırma gibi uzmanlık gerektiren alanlarda tüm öğrencilere yardımcı oluyoruz.   İletişimi kuvvetli danışmanlarımız, sizlerin isteklerini, beklentileri en iyi şekilde analiz ederek uzmanlarımıza ileterek sizlere profesyonel bir hizmet sunar. 

Sayfanın altındaki formu doldurarak ya da WhatsApp numaralarından bizlere ulaşarak ödevleriniz, tezleriniz, makaleleriniz ve projeleriniz ile ilgili fiyat alabilirsiniz. akademidelisi” ailesi olarak, zaman kavramına çok önem veriyoruz. Ödevlerin belirtilen zamanda teslim edilmesi, müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. 

Akademidelisi” ailesi olarak az bilinenin aksine bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Özellikle, ödev yaptırma, proje hazırlatma, tez yaptırma, rapor yazdırma, sunum hazırlama, essay yazdırma, araştırma yapma, tez savunması yapma, akademik makale yazma vb. gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Projeleri Nasıl Hazırlıyoruz? 

Gerçek şu ki, bir proje planı, tarih içeren kuru bir belgeden daha fazlasıdır. Bu, projenizin hikayesi ve uzun bir yapım sürecini içerir.

Bize göre bherhangi bir sağlam proje planı şu soruları yanıtlamalıdır:

 • Başlıca teslimatlar nelerdir?
 • Bu teslimatlara ve son teslim tarihine nasıl ulaşacağız?
 • Proje ekibinde kimler var ve bu çıktılarda nasıl bir rol oynayacaklar?
 • Ekip kilometre taşlarına ne zaman ulaşacak ve ekibin diğer üyeleri bu çıktılara katkıda bulunmada veya bu çıktılar hakkında geri bildirim sağlamada ne zaman rol oynayacak?

Bir proje planının nasıl geliştirileceğini öğrenmek zor olmak zorunda değildir. Hem iyi yazılmış hem de hedefe yönelik bir proje planı oluşturmak için bu 9 basit proje planlama adımını izliyoruz.

9 önemli proje planlama adımı

 • Projenizin kapsamını ve değerini anlamak için araştırma yapmak
 • Zor sorular sormak
 • Proje planı taslağınızı oluşturmak
 • Ekibimizle konuşup fikir almak
 • Tam proje planını yazmak
 • Plana sadık kalmak
 • Planını yayınlamak
 • Plan ekiple paylaşılır v
 • Planlamaya devam edilip adımlar izlenir

Projenizin kapsamını ve değerini anlamak için araştırma yapmak

Bir proje planı oluşturmaya başlamadan önce, tüm gerçekleri bildiğinizden emin olun. Projeyle ilgili belgelere ve iletişimlere bakılır.

İşin kapsamını ve ilgili belgeleri gözden geçirin (belki bir RFP veya satış görüşmelerinden veya müşteri ekibinizle yapılan toplantılardan alınan notlar). Kapsamlı olun. Herhangi bir şey taahhüt etmeden önce ayrıntıları anlayın ve düşünceli sorular sormak gerekir.

İyi bir proje yöneticisi, bir proje planını nasıl yazdığı konusunda bilgili ve metodiktir. Asgari olarak, aşağıdakileri kapsamlı bir şekilde anlamaktan sorumlu olacaksınız.


Mühendislik proje YAPTIRMA
Elektronik proje yaptırma
Parayla ödev YAPTIRMA
Ödev YAPTIRMA siteleri
Üniversite ödev YAPTIRMA
Bitirme projesi YAPTIRMA
Parayla sınav YAPTIRMA
İstatistik ödev YAPTIRMA


Proje Hedefleri

 • Müşterinizin ihtiyaç ve beklentileri
 • Müşteri ekibinizin yapısı ve karar verme süreçleri (yani, ekibinizin çalışmalarını nasıl gözden geçirecek ve onaylayacakları)
 • Müşterinizin ekibini ve sürecini anlamak önceliklerimidir.

Zor soruları sormak

Müşteri ekibimiz ve beklentileriyle ilgili tüm sorularınıza ek olarak, bir proje planı oluşturmadan önce ana müşteri iletişim kişinize biraz zaman ayırın ve onlara süreç, organizasyonel politikalar ve genel riskler hakkında zor sorular sorulur. Bunu yapmak, ekibimizin her türlü zor kişilik veya durumla başa çıkma deneyimine sahip olduğunu ve projenin başarısını en başından önemsendiğini gösterir.

Bir proje planını etkileyebilecek sorular:

 • Ekibiniz nasıl geri bildirim toplayacağınızı tartıştı mı?
 • Son imza kim? Veya projenin sahibi kim?
 • Listenizde olmayanları dikkate almamız gereken bir paydaş var mı (bir başkan, dekan, patronun eşi)?
 • Proje bitiş tarihi nedir? Bu tarihi gerektiren faktörler veya olaylar nelerdir (bir toplantı, bir reklam kampanyası, bir etkinlik)?
 • Kapanacağınız veya müsait olmayacağınız tarihler var mı?
 • Projede mevcut proje durumunu daha büyük bir gruba (yönetim kurulu toplantısı) sunmamızı isteyeceğiniz herhangi bir toplantı veya nokta olacak mı?
 • Ekibiniz geçmişte böyle bir projeden geçti mi? Nasıl gitti?
 • Projenin başarılı olmasını engelleyecek herhangi bir şey var mı?
 • Tercih edilen bir iletişim modu ve çevrimiçi proje planlama araçları var mı?
 • Süreçte bazı paydaşların anlayamadığı ancak bizim açıklayabileceğimiz noktalar var mı?

Proje planı taslağını oluşturmak

İhtiyacınız olan cevapları aldıktan sonra, proje hedefleri ışığında cevapları ve ekibinizin benzer bir projeye nasıl yaklaşabileceğini düşünmek için biraz zaman ayırmak gerekir.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, projenin kim, ne, ne zaman ve nasıl olduğunu ana hatlarıyla belirtmek için bu bölümün başındaki sorulara bakın. Çalışma kapsamında belirtilen görevleri düşünün ve üst düzey bir taslak oluşturarak bir proje planlama ve yönetim yaklaşımı oluşturmaya çalışırız. Tek ihtiyacımız olan tarihleri ​​kontrol etmek için bir takvimdir. İlk taslak çok kaba olabilir ve proje tahmini ile ilgili belirtildiği gibi bir iş kırılım yapısı gibi görünebilir.

Anahatları şunları içerdiğinden emin olmaya çalışırız:

 • Teslimatlar ve bunları oluşturmak için üstlenilen görevler
 • Müşterinizin onay süreci
 • Görevler/teslimatlarla ilişkili zaman çerçeveleri
 • Görevler/teslimatlar için gereken kaynaklar hakkında fikirler
 • Planda yaptığınız varsayımların bir listesi
 • Proje bütçesi ve/veya son teslim tarihleri ​​ile ilgili mutlakların bir listesi
 • Yan not: Planladığınız işi yürütmenin her zaman birden fazla yolu olacaktır ve son ürünün nasıl görüneceğine odaklanmak kolaydır. Bunun yerine, nasıl olacağının mekaniğine odaklanılır.

Uygulamaya bağlanmak sadece kafanızı karıştıracak ve muhtemelen nihai üründen etkilenmemenize neden olacaktır. Kendinize şunu hatırlatın: Projeyi planlamak ve yönlendirmek için taleplerinizi çok net iletmelisiniz.

Bir proje taslağı, düşüncelerinizi düzenlemenize, proje için neyin işe yarayabileceğini formüle etmenize ve ardından her şeyi bir tartışmaya dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Basit bir proje planı taslağı oluşturmak için bu zamanı ayırın henüz tüm ayrıntılara sahip olması gerekmez. Bunu yapmak, sağlam, sürdürülebilir bir proje planının temellerini atıyor.

Ekiple Konuşmak

Bir projeye başlamak, proje hedeflerinin açık bir şekilde iletilmesi ve bunlara ulaşmak için gereken çaba ile başlamalıdır. Bu, proje planı yazan tek kişinin bir proje yöneticisi olamayacağı gerçeğini anlamakla birlikte gelir. Projeler ekipteki diğer uzamanlara danışılarak gerçekleştirilir.

Sizler de profesyonel ekipler tarafından ödev yaptırma, proje hazırlatma, tez yaptırma, rapor yazdırma, sunum hazırlama, essay yazdırma, araştırma yapma, tez savunması yapma, akademik makale yazma ve daha bir çok alanda hizmet almak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Herhangi Bir Alan Bulunamadı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir