Verimlilik için Teknoloji – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

Verimlilik için Teknoloji – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

17 Aralık 2021 Ankara Bilim Fuarı 2021 Ankara verimlilik ve Teknoloji Fuarı ATO Congresium Fuar Takvimi 2021 Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2021 Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2021 nerede Verimlilik ve Teknoloji Fuarı nerede 0
Yabancı Dil Teknolojileri – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptırma Ücretleri

Sınavlar

Sınavın gözetmene teslim edilmesi, FSU programının sıklıkla karşılaştığı bir diğer sorundu. ODDL, hem sınavların gözetmenlere teslimi hem de tamamlanan sınavların FSU’ya iadesi için Airborne Express’i kullandı. Sınavlar genellikle kolej posta odalarına teslim edildi ve bu nedenle, sınav merkezlerindeki muhataplara her zaman zamanında teslim edilmedi. Muhataplar hemen müsait değilse, iş arkadaşları zarfları açamaz veya muhataplara alındıklarını bildiremez.

Bu sorunlar görece seyrek olarak yaşanırken, ders sayısı ve öğrenci sayısı arttıkça sorunların etkisi de arttı. Sınav materyallerini göndermek için malzeme, personel süresi ve posta ücreti yüksekti ve giderek yükseliyordu.

Topluluk kolej personeli, tamamlanan sınavların geri dönüş yöntemiyle ilgili talimatları genellikle görmezden gelir ve izlenemez ve daha yavaş olan normal posta posta sistemlerini kullanırdı. Bir başka olası olay da, bir personelin Airborne paketlerini, Airborne Express sistemine girmeden önce günlerce çürüyebilecekleri ve FSU’ya geri dönecekleri kolej posta odasına göndermesiydi.

Hataları Azaltmak ve Verimliliği ve Etkinliği Artırmak için

Teknolojiyi Kullanmak

1999 sonbaharında tamamen çevrimiçi lisans tamamlama programının başlamasından bu yana, kayıtlar her güz döneminde ikiye katlandı. Sonuç olarak, yapılmayan sınavların kabusları, değiştirilmiş sınav korkuları ve sınavları yüzlerce yere göndermenin maliyeti katlanarak arttı ve böylece FSU, mevcut teknolojilere dayalı olarak denetimli test sorunlarına bir çözüm geliştirdi.

Yeni çevrimiçi sistem, çevrimiçi derece tamamlama programlarına katılan öğrencilere, personele ve öğretim üyelerine son derece fayda sağlamıştır. Eğitmenler, sınavlarını ODDL personelinin çoğaltması ve postalaması için basılı kopyalar veya e-posta ekleri olarak gönderiyordu.

Bu süreç, sınav materyallerinin birden fazla işlenmesini gerektirdi ve bir dizi geç teslimat ve personel zamanının boşa gitmesiyle sonuçlandı. Süreç ayrıca, sınavların postalanmadan önce ve daha sonra uygulanmadan önce onları ele alan birkaç kişiden biri tarafından değiştirilmesine karşı güvenli değildi.

FSU bu eksiklikleri çevrimiçi teknolojilerin desteklediği yenilikçi bir yöntemle çözdü:

1. Gözetimli sınavları olan kurslar sunan eğitmenler, sınavlarını PDF olarak biçimlendirir ve böylece onları kurcalamaya karşı korumalı hale getirir ve bunları yalnızca kendilerinin ve ODDL’deki denetimli sınav yöneticisinin erişebileceği güvenli bir Web sitesine gönderir.
2. Denetimli sınav yöneticisi, sınavları ODDL’nin elektronik kampüs koordinatörü tarafından geliştirilen parola korumalı bir Web sitesine yükler.
3. Gözetmenlere, bu güvenli Web sitesinden sınavlarına erişebilmeleri için benzersiz oturum açma bilgileri ve parolalar sağlanır. (Bu güvenli kimlik doğrulama, her gözetmenin yalnızca gözetlediği sınavlara erişmesine izin verir.)
4. Gözetmen muayeneyi gerektiği gibi yazdırır; yalnızca eğitmen tarafından belirlenen belirli bir test penceresi için kullanılabilir.
5. Gözetmen sınavı yönetir ve ardından güvenlik prosedürlerine uygunluk sertifikasını ve eğitmen gereksinimlerinin kabulünü tamamlar.
6. Gözetmen daha sonra bu malzemeleri UPS Kampüs Gemisi aracılığıyla FSU’ya gönderir. (Gözlemci, FSU’nun çevrimiçi UPS Kampüs Gemisi hesabına erişir, bir iade gönderi etiketi yazdırır ve gözetmen veya test tesisine ücretsiz olarak sınavların alınmasını ayarlar.)


Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2021
Ankara verimlilik ve Teknoloji Fuarı
Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2021 nerede
Ankara Bilim Fuarı 2021
Teknoloji verimlilik Fuarı
Verimlilik ve Teknoloji Fuarı nerede
ATO Congresium Fuar Takvimi 2021
ATO verimlilik ve Teknoloji Fuarı


Bu sistem, bir eğitmenin sınavı PDF formatında kaydettiği andan, tamamlanan sınavı alana kadar sınavları güvenli hale getirmenin yanı sıra, ölçeklenebilir: Tamamen çevrimiçi olduğu için, onaylanan tüm gözetmenler tarafından ücretsiz olarak erişilebilir. gözetmenlerin sayısını veya gözetmenlerin yerlerini sınırlamak.

Ayrıca paketlerin gözetmenlere postalanması maliyeti tamamen ortadan kaldırılmıştır. UPS Campus Ship’e çevrimiçi erişimin bir sonucu olarak yeni sorunlar ortaya çıkıyor ve bunların bazıları gözetmenlerden malzemelerin alınmasında zorluklar içeriyor. Bunlar, UPS Web tabanlı gönderi sistemine odaklanmıştır. 2003 bahar döneminde UPS çevrimiçi süreci revize etti. Yeni sistemde bazı erişim sorunlarına neden olan teknik zorluklar var, ancak bu UPS tarafından ele alınıyor ve gelişiyor.

FSU’nun Çevrimiçi Öğrencileri Gözetmenleri Nasıl Bulur ve Onay Alır?

Topluluk kolejlerinin sınav gözetmenliği için neredeyse özel kullanımı, öğrencilere, eğitmenlere ve gözetmenlere güvenli gözetimli testi koordine etmede yardımcı olmak için bir Web sitesi tasarlamak ve uygulamakla ele alınan zorluklar sundu.

Bu sitenin özellikleri şunlardır:

• Bir gözetmenin ne olduğu, ne yaptığı ve kimlerin gözetmen olabileceği hakkında bilgiler (şartlar ve gerekli koşullar)
• Neyin gerekli olduğu ve nasıl katılacağınız konusunda gözetmen bilgileri
• Onaylı gözetmenlerin listesi
• Gözetmen Onay Başvuru Formları, Sınav Sertifikasyonu ve tamamlanmış sınav kapak sayfası
• Gözetimli sınavlara girme konusunda öğrencilere tavsiye ve rehberlik
• Gözetmenlik yapılacak bir sınava nasıl hazırlanılacağına ilişkin eğitmen bilgileri

Gözetimli test yöneticisi, uygulama yöneticisi, teknik editör, dış ilişkiler koordinatörü, bir akademik koordinatör ve ODDL’nin yardımcı direktörünü içeren bir grup ODDL personeli, ihtiyaçları belirlemek ve öğrencilere rehberlik etmek için bir bilgi Web sitesi tasarlamak için çalıştı. :

• Mevcut bir gözetmen bulma
• Potansiyel, uygun bir gözetmen bulma
• Gözetmen onayının alınması
• Gözetmenlik durumunun kısıtlarının belirlenmesi,
yani, zamanlama ve ücretler (varsa)
• Eğitmenler ve ODDL sınav kolaylaştırma personeli ile koordinasyon

Site üç sekmeye göre düzenlenmiştir: Öğrenci, Gözetmen ve Eğitmen. Bu Web sayfalarının her biri, tüm süreçle ilgili soruların yanıtlarına bağlantılar içeren bir sol çerçeveye sahiptir. Süreç, onaylanmış gözetmen listesinden yakındaki bir gözetmen bulmayı veya kimin iş için kabul edilebilir ve kimin kabul edilemez olduğuna ilişkin net talimatlardan potansiyel bir gözetmen bulmayı içerir.

Bir gözetmen onay başvurusu, öğrencinin ve önerilen gözetmenin indirip tamamlaması için çevrimiçi bir Word belgesi olarak sağlanır. Bu, denetimli test yöneticisi ve diğer iki personel tarafından sunulur ve incelenir.

Gözetmenler için gereksinimlerden biri, İnternet erişimine ve elektronik test dosyalarından çıktı alma yeteneğine sahip olmalarıdır. Daha önce açıklandığı gibi, onaylanmış her gözetmen, ODDL personeli tarafından yönetilen güvenli bir siteden eğitmenin sınavlarına çevrimiçi olarak erişebilmesi için bir oturum açma ve parola alır. Denetimli test yöneticisi, iletişim bilgilerini ve beyan edilen üyeliği doğruladıktan sonra gözetmenlerin dosyalarını tutar.

Öğrenciler, eğitmenler ve gözetmenler tarafından erişilen site http://online.fsu.edu/learningresources/proctoredexam’dir. Bu siteye yapılacak bir ziyaret, ODDL tarafından tasarlanan ve uygulanan süreçlerle öğrenci, gözetmen ve eğitmen deneyimlerini tam olarak gösterecektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir