Elektronik Portföyler – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

Elektronik Portföyler – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

17 Aralık 2021 Elektrikli araçlar karma fon ekşi Fon fiyatları ne zaman güncellenir Portföy ELEKTRİKLİ Araçlar Karma Fon Yeni Teknolojiler Yabancı Hisse Senedi Fonu 0
Proje Önlemleri

Öğretim ve Kurs Vermede En İyi Uygulamalar

Uzaktan eğitimin yanı sıra, teknolojiyle zenginleştirilmiş öğretimdeki en büyük konulardan biri elektronik portfolyolardır. Birçok model olsa da, temel önerme aynıdır. Öğrenciler, öğrendikleri materyal ve seçtikleri yol üzerinde düşünceli bir yansıma ile yeterlilik göstermelerine izin veren ve onları teşvik eden kolej deneyimlerinin elektronik bir günlüğünü tutar.

Bir kıdemlinin portföyü, kurs seçimlerinin ana seçimi ve kariyer yolunu nasıl etkilediğini ve ders dışı etkinliklerin bu deneyime nasıl eklendiğini göstermelidir. Elektronik portföylerin diğer sürümleri, belirli bir kursa, yurtdışında eğitim deneyimine veya eğitim ve diğer belirli ana dallar için kullanılan kariyerle ilgili bir portföye dayalı daha küçük projeler sağlar.

Bölüm 1’deki birkaç bölüm, çevrimiçi ders sunumuna ilişkin bir proje de dahil olmak üzere, uzaktan veya çevrimiçi öğrenmeyi yansıtmaktadır. Güney’in İlişkili Kolejleri’nin bir kurs dağıtım sistemi oluşturma bölümü, ilginç konularla boğuşuyor. Çoğu okul, WebCT®, Blackboard® veya bir avuç diğerlerinden biri gibi ticari bir paket seçmiştir. Birçok okul, bu satıcıların fiyatlandırma politikaları ve/veya kullanıcı geri bildirimlerine dayalı olarak yazılımda değişiklik yapma konusundaki yavaş kayıtları ile ilgilenmektedir.

Her iki şirket de birkaç yıl önce çok ucuz oturum açma ücretleri sağladı ve şimdi okullar bunları standart olarak benimsediği için fiyatlar geometrik olarak arttı. Yazılımın “eski sürümünü kullanmaya” devam etmek için bazı hükümler olsa da, bir noktada herkesin yeni ücretleri ödemek zorunda kalacağına şüphe yok. ACS konsorsiyumu konuya farklı bir açıdan bakıyor ve diğer okulların paylaşabileceği açık kaynaklı bir eğitim yazılımı sistemi yazıyor.

Bu, ticari paketleri daha az çekici hale getiren yıllık bakım ücretleri olmadan özelleştirmeye izin verir. Ancak fakülte kampüs için bir paket seçtiğinde kişi ne yapar? Öğretim üyeleri, BT departmanına para kazandırmak için çevrimiçi derslerini yeniden yapmaya istekli mi?

Konsorsiyum yazılım kodlayıcıları piyasaya uyumlu yazılımlar oluşturabilir, fiyatlandırmayı ücretsiz veya düşük maliyetli tutabilir ve üye okulların gelecekte desteksiz kalmamasını sağlayabilir mi? Bu örneği daha önce, satıcının kaynak kodunu bakım için bir grup okula sattığı AIMS gibi yönetimsel yazılım paketlerinde görmüştük. Çevrimiçi eğitmenlerin endişelerinden biri, sınava giren kişinin sınıfa kayıtlı kişi olduğundan nasıl emin olunacağıdır. 

Son olarak, fakültenin tüm yeni ve değişen teknolojiyi kullanabilmesini sağlamanın anahtarlarından biri, programlarına uygun zamanlarda gerçekleşen fakülte öğretimi için düzenli bir programdır. 

Elektronik Portföyler

North Dakota Üniversite Sisteminin bir üyesi, öğretim teknolojilerinin etkin kullanımında liderdir ve eğitim, işletme ve liberal sanatlarda lisans dereceleri sunar. 1.100 öğrenci nüfusu ile VCSU, ülkedeki en küçük kamu bakaloryaları arasındadır; ancak, hırslarında küçük bir şey yoktur.

1995’te VCSU bir elektronik portföy girişimini benimsedi ve 1996’da ülkedeki tüm öğretim üyelerine ve öğrencilerine dizüstü bilgisayar sağlayan ikinci dört yıllık dizüstü bilgisayar kurumu oldu.

Misyon beyanı, VCSU’nun bireyleri değişen bir dünyada hizmet vermeye hazırlama çabalarının ayırt edici özellikleri olarak öğrenci merkezli eğitim, yenilik ve öğretim teknolojisinin önemini teyit etmektedir.


İş Portföy
TEFAS
Ak Portföy
İş Portföy ELEKTRİKLİ Araçlar Karma Fon
Elektrikli araç Fonu TEFAS
Ak Portföy Yeni Teknolojiler Yabancı Hisse Senedi Fonu
Elektrikli araçlar karma fon ekşi
Fon fiyatları ne zaman güncellenir


VCSU’nun son on yılda üstlendiği cesur girişimler, yenilikçi ruhunu ve en iyi uygulamaların sınırında kalırken uyum sağlama isteğini göstermektedir. Dizüstü bilgisayar girişimi ve dijital portföyler aracılığıyla öğretim ve öğrenimde teknolojinin entegrasyonu sadece iki yeniliği temsil ediyor. VCSU ayrıca (a) bu alandaki yeni ulusal standartları karşılayan ve (b) çevrimiçi olarak sunulan ülkenin tek Teknoloji Eğitimi programını da oluşturmuştur.

Öğretim üyelerinin yüzde 70’inden fazlası, dersleri için bir araç olarak çevrimiçi kurs yazılımını (Blackboard) benimsemiştir. Her girişim, öğrencilere daha esnek (özelleştirilmiş) bir öğrenme ortamı sağlamak ve öğrenci merkezli eğitim olanaklarını genişletmek amacıyla yapılmıştır. Bir öğrenci anketi, üniversitenin öğrenci merkezli ortamının kanıtını sağlar. Anketin sonuçları ve VCSU’nun öğrenci merkezli deneyimiyle ilgili daha fazla bilgi, VCSU Web sitesindeki bir raporda bulunabilir.

En İyi Teknoloji Uygulamaları Projesi

En İyi Teknoloji Uygulamaları projesi, Kasım 1995’te kampüste görünür hale geldi. Yetenek temelli değerlendirmeyi müfredatta bir araç olarak kullanmak ve öğrencilerin CD-ROM’da elektronik bir portföy tamamlamalarını sağlamak için tasarlandı. VCSU, proje için 850.000 $’lık beş yıllık bir Başlık III hibesi aldı.

Fakülte eğitimi ve maaşları için hibe ile finanse edilen ekipman, personel ve destek. Ayrıca, portföy sürecinin başlangıcından itibaren kampüs çapında bir girişim olmasını sağladı. Şekil 1.1, VCSU kıdemli portföyünün bir örneğini sunmaktadır. Portföy, öğrencinin sekiz Üniversite Yeteneği konusundaki yetkinliğini gösteren öğrenci projelerinin “en iyi çalışmaları” koleksiyonunu sunar.

Kurum tarafından onaylanan 8 yetenek ve 22 beceri, portföyün temel dayanaklarıdır. VCSU fakültesi yetenek ve becerileri yazdı ve fakülte senatosu bunları benimsedi. Tablo 1.1, yetenekleri tanımlayan 8 yetenek ve 22 beceriyi göstermektedir. Neredeyse her akademik kurs, yeteneğe dayalı bir proje ödevi içerir. Kıdemli portföy, öğrencinin yeteneklere ilişkin başarısının dokümantasyonunu sağlar.

Portfolyo sürecinin yayılması, akademik bölümleri temsil eden 10 kişilik bir fakülte öğrenim ekibiyle başladı. Ekip üyeleri portföy sürecini tartıştı ve üst düzey portföyün amacı, hedef kitlesi ve beklentileri ile ilgili kararlar aldı. Ekip tarafından okunan ve gözden geçirilen makaleler arasında Değerlendirmeyi Reformla İlişkilendirmek: Öğrenci Çalışmaları Hakkında Konuşmaları Destekleyen Teknolojiler, Müfredat Boyunca ve Ötesi Portfolyolar ve Portföy Değerlendirmesi: Bazı Sorular, Bazı Cevaplar, Bazı Öneriler vardı.

Öğrenme Ekibi üyeleri ayrıca multimedya projeleri oluşturmak için gereken donanım ve yazılım konusunda eğitim aldı. Uygulama sürecinin ikinci yılında her dönem 10 öğretim üyesine daha bire bir mentorluk yapılmıştır.

Süreç, dördüncü yılın sonunda fakültenin yüzde 85’ine mentorluk yapılana kadar devam etti. Beşinci yılda (1999), yeni öğretim üyelerine rehberlik etmeye öncelik verildi. Ayrıca, yetenek-portföy faaliyetleri için öğretim üyelerine ödenek sağlanmıştır. Bazı fakülteler, dereceli puanlama anahtarlarıyla yeteneğe dayalı projeler üretip bunları derslerine entegre ederken, diğerleri dersler ile yetenekler ve beceriler arasındaki bağlantıları gösteren program haritaları oluşturdu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir