İş Uygulamaları – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

İş Uygulamaları – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

24 Aralık 2021 Bilgisayar Teknolojisi Bölümü Bilgisayar Teknolojisi Bölümü mezunu ne iş yapar Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri maaşları Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları İş Teknoloji 0
Model Yorumlaması

Örgütsel İklim ve İş Uygulamaları

Bu ekip, kampüste günlük iş süreçlerinin çoğunu gerçekleştirmek için kullanılan teknolojinin desteğine aktif olarak katılır, ancak bu süreçleri gerçekleştirmenin alaka ve önemini anlamada bir boşluk vardı. Ekip üyelerini bu prosedürleri kullanma nedenleri ve bu sistemlerin entegrasyonunun süreçler üzerindeki etkileri konusunda eğitmek için zaman ayrıldı.

Kayıt programları, öğrenci bırakma süreçleri, öğretim üyeleri atamaları ve ders programları oluşturma hedeflenen iş süreçlerinden bazılarıydı. Bu ayrıntı düzeyi, süreçleri iyileştirmek için bu sistemler arasında veri entegrasyonunun önemine ilişkin farkındalık düzeyini artırdı.

Kampüs çapındaki herhangi bir projede olduğu gibi, sorunlar planlama ve uygulama süreçleri boyunca belirlenir. Ancak bu çabada sorunlar sadece proje ile ilgili değil, aynı zamanda organizasyoneldi. Örneğin, bu sistemlerin entegrasyonu, mevcut organizasyonla ilgili iki konuyu vurguladı: çeşitli öğrenci, öğretim üyesi ve personel popülasyonları için müşteri desteği bağlantıları farklıydı.

Tek noktadan alışveriş modelini kullanarak sorunsuz bir self servis modeli sağlamak için, müşterilerle etkileşimin daha tutarlı ve merkezi olması, istekleri verimli bir şekilde ele alması ve hizmetleri onlara göndermesi gerekiyordu. Ayrıca, iletişim yöntemleri tutarlı değildi ve bilgi hizmetleri personeli, kampüs çapındaki işlevsel alanlar ve kolej kaynaklarına erişen dış topluluk için dönem boyunca rastgele aralıklarla gerçekleşti.

Önemli değişiklikler bu grupları etkilediğinde, bir iletişim prosedürü geliştirmek kaygı ve endişe düzeyini azaltacaktır. Bu sorunlar, sistemlerin entegrasyonundan çok önce var olmasına rağmen, entegrasyonla daha belirgin hale geldi. Bu projenin çıktılarından biri de teknolojik gelişmeler dikkate alınarak bu konulara yönelik en iyi uygulamaların değerlendirilmesi olacaktır. Sonuç olarak, bu hizmetlerin vizyonunu incelemek ve gelecekteki talepler için standart bir iletişim planı uygulamak için işlevler arası bir ekip görevlendirildi.

Gösterildiği gibi, bu projenin hedefi, daha fazla işlevsellik ve kullanıcı tarafından kimlik doğrulama kolaylığı için bir idari veri tabanını (Banner), bir Web portalını (Kampüs Hattı) ve bir ders dağıtım sistemini (Web CT) birbirine bağlamaktı. . Kullanıcı için kişiselleştirilmiş bir erişim noktası getirmek için ekip tarafından entegre bir çözüm planlandı.

Bu giriş noktası, mevcut farklı uygulamaların görsel bir entegrasyonunu oluşturarak, kimlik doğrulama gerçekleşirken verilerin paylaşılmasını sağladı. Çözümler tasarlanırken, kullanıcının rolüne ve işlevine göre kişiselleştirilirken birden fazla seçim bölgesi düşünüldü.


İş Teknoloji
Bilgisayar Teknolojisi Bölümü
Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri maaşları
Bilgisayar Teknolojisi Bölümü mezunu ne iş yapar
Bilişim Sistemleri nelerdir
Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları
Bilgisayar Teknolojisi Bölümü dersleri
Bilgisayar Teknolojisi Nedir


Bu nedenle, bu çözüm, bileşene ve kuruluşla olan ilişkiye dayalı olarak bilgilerin güvenliğini sağlamak için gereken erişim türlerini dikkate aldı. Örneğin, öğrenciler transkriptleri görüntüleyebilir, kaydolabilir, ödeme yapabilir, derece denetimleri yapabilir ve e-postaya erişebilir. Fakülte notları girebilir, kadroları görüntüleyebilir, sohbetler ve tartışmalar yürütebilir ve e-postaya erişebilir.

Bu talebin dağıtımı tamamlanmış ve uygulama görevlerinin başlangıcı Mart 2003’te başlamıştır. Önerilen ve teslim edilen zaman çizelgeleri ile ilgili olarak, önceki adımların başarısına bağlı olarak “canlıya geçiş” tarihleri ​​olarak atanan yaklaşık tarihler vardı. süreç içerisinde.

Beklendiği gibi, sistem ortamları için ince ayar yapılması gereken temel donanım yapılandırma ayarları, satıcılardan yama gerektiren uygulama kusurları ve optimum sistem entegrasyonu için veri aktarımını netleştirme ihtiyacı gibi sorunlar vardı. Bu ve diğer sorunlar, proje ekibinin ilerlemek için çözümleri belirlemesini gerektirdi.

Kuşkusuz bu örneklerin her biri, uygulama ekibine teknik ve işlevsel olarak sistemler arasındaki entegrasyonu daha iyi anlamanın yanı sıra, destek için satıcıyla iletişim kurmadan önce sorunları gidermek için yöntemler bulmak ve standart kontrol listeleri geliştirmek için öğrenme fırsatları sağladı. Nihai testin ardından talep, yaz dönemi etkinliğinin geri kalanı ve sonbaharın şiddetli etkisi için 1 Temmuz 2003’e kadar tamamlandı ve konuşlandırıldı.

Sonuçlar

Bu projenin çıktılarından bazıları, müşteri desteği için en iyi uygulamaların değerlendirilmesini, standart iletişim stratejilerinin uygulanmasını ve sistemlerde gelecekteki yükseltmelerin planlanması için çapraz işlevli bir ekibin koordinasyonunu içerir. Bu çabalar devam ederken, sistemlerin entegrasyonu, destek ve iletişim, kuruluş için yeni hedefler haline gelir. Süreçlerde ve sistemlerde değişiklik yapmak, gerçekleşen entegrasyon göz önüne alındığında artık tüm kampüsü etkiliyor. Bu nedenle, daha etkili iletişim kurmayı ve gelecekteki iyileştirmeler ve girişimler için daha stratejik hazırlanmayı öğreniyoruz.

Bu entegrasyonun bir sonucu olarak meydana gelen belirli değişiklikler şunlar olmuştur:

• Hizmet veya “yardım masası” kaynakları birleştirilmiştir ve yalnızca bir telefon görüşmesi veya bir e-posta talebi gerektirir. Bunlar, kullanıcının kime bildirileceğine karar vermesi gerekmeden hizmet personeline yönlendirilir (yani, istekte bulunanın bir öğrenci, öğretim üyesi veya personel olup olmadığına bakılmaksızın).
• Bildirimler ve uyarılar artık yazılım aracılığıyla yönlendirilmektedir ve bireylere yönelik belirli e-posta mesajları veya tüm veya seçilen popülasyonlara duyurular olarak ayarlanabilir.
• Veriler idari sisteme girilir ve “bağlı öğrenme zincirinin” tüm kesimleri tarafından paylaşılır.

Bu değişikliklerin bir sonucu olarak, şimdi projenin etkinliğini ve faydasını değerlendirmeliyiz. Destek sistemlerine erişimi ve yazılım sistemlerinin kullanımıyla ilgili iletişimleri değerlendirmek için öğrenci ve personel nüfusu anketleri hazırlanmaktadır.

Bu anketlerden elde edilen veriler, “bağlantılı öğrenme sistemlerinin” operasyonlarının ve kullanımlarının iyileştirilmesine yardımcı olacaktır. Birbirinden farklı sistemlerin entegre edilmesiyle elde edilen verimliliklerin olup olmayacağını belirlemek için mali sonuçlar izlenecektir. Sistemlerin ve işletim maliyetlerinin denetimi, bu yazılım dokuma yoluyla yaratılan sinerjilerin bir çaba ekonomisi, idari kontrol ve BT değeri üretip üretmediğini belirlemelidir.

Bir üniversite kampüsünde, kurumun iyiliği için idari ve öğretimsel öncelikleri bir araya getiren her proje değerlidir. Bu proje, tüm nüfusa fayda sağlayan ve kampüsü bir sonraki e-öğrenme düzeyine hazırlayan kazan-kazan girişimlerinden biridir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir