Okuma Referansları – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

Okuma Referansları – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

14 Ocak 2022 Biyomedikal Mühendisliği Kitapları Biyomedikal Mühendisliğinin Temelleri Millet Kütüphanesi e-kitap Millet Kütüphanesi Süreli Yayınlar Ses ve Görüntü Kütüphanesi 0
Proje Değişimini Yönetmek

Okuma Referansları

Simge, açıklamalı okuma referanslarını, görsel-işitsel yardımcıları, yeni etkinlikleri ve bilgileri Gezinme alanında ve tamamlayıcılarında kullanılandan farklı şekillerde sunmanın diğer biçimlerini işaret eder. Buradaki amaç, zorluklarla karşılaşan veya karşılaşabilecek öğrencilere ders materyali ile yeni, tazelenmiş yollarla katılma fırsatı sağlamaktır. Bazen farklı medyanın kullanımıyla, bazen farklı türde etkinliklerle, örneklerle, vakalarla ve diğer kaynaklarla çalışma ünitesinin ana fikirlerini netleştirmeye yöneliktir.

Burada öğretmen, düzgün bir şekilde sunmak ve tartışmak için yeterli zamanın (yüz yüze sınıflarda) veya alanın (basılı materyallerde) olmadığı bağlantılı konuları getirerek çalışma ünitesinin ufkunu genişletme fırsatına sahiptir.

Yelken alanında, çalışma ünitesi ana temasına uygun konuları kapsayacak şekilde yüzey genişletilebilir veya büyütülebilir. O halde yelken açmak, Navigate alanında tanımlanan yüzeyi genişletmek, büyütmek, öğretmenin/yazarın zamanın zorlu kısıtlamalarına uymayan konuları (yüz yüze kurslarda) kursa dahil etmesine izin vermek ve boşluk (basılı veya sıralı ortamda) vardır.

Dalış

Pek çok durumda, bir öğrenci dersten sonra bize geldiğinde ve az önce sunduğumuz konu hakkında daha fazla bilgi veya yorum istediğinde sinir bozucu bir durumla karşı karşıya kalırız. Genellikle bu gibi durumlarda, bu tür etkileşimler için sahip olduğumuz kısa zamanın, diğer randevuların veya görevlerin ve hatta yorgunluğun baskısı altında, öğrenciye bir veya iki referans verir, bize daha fazla şey istemek için e-posta göndermesini ve yürümesini söyleriz. gerektiği gibi yanıt veremediğimiz – ve daha uygun koşullarda vereceğimiz gibi tatsız bir duyguyla uzaklaştı. Sorgulayan bir zihne hak ettiği ilgiyi gösterecek zaman, kaynak ve iradeye ancak birkaç fırsatta sahip oluyoruz.

Diğer durumlarda, basılı çalışma materyali hazırlarken, yalnızca bize ayrılan sınırlı alana değil, aynı zamanda çalışma birimlerinin ele alınma şekline de uymamız gerekir. Hem okuyucuların çoğuna hitap edecek hem de ileri düzeydeki öğrencileri tatmin edecek kadar karmaşık bir şekilde – aynı zamanda, aynı materyalde yazamayız.

Tüm yüzeyi kaplamak veya bazı noktalara dalıp yeni derinliklere ulaşmak arasında seçim yapmalıyız. Yani yapmamız gereken seçim – konuyu geniş veya derinlemesine almak – konuya vereceğimiz formu tanımlar ve diğer olasılığı ortadan kaldırır. Her ikisine de nadiren sahip olduğumuz daha fazla alan veya zaman verilmedikçe hiçbir uzlaşma yoktur.

Web gibi dijital bir ortamda bu, eleyici bir seçim değildir. Temel metinde kapsadığımız yüzeyi büyütme ve genişletme seçeneğini korurken, bir konuyu istediğimiz karmaşıklık derecesiyle ele alabiliriz. Bu şekilde Dalış alanı, öğretmenin/yazarın çalışma ünitesinin ana konusuna derinlemesine inmek isteyen öğrenciler için hazırlanmış konu ve konuları tanıttığı yerdir. Navigasyon veya Yelken alanlarında tartışılan şeyin karmaşıklığını artırarak (navigasyonlarının herhangi bir noktasında) bilgiye dalabilir ve daha derin seviyelere ulaşabilirler.

Dive ve Sail’in ikisi de dijital medyanın ana potansiyellerinden birine dayanıyor: verilen materyalin parçaları arasında sıralı olmayan bağlantılar kurma. Bu da, ortalamadan daha ileri veya daha derine inmek isteyenler de dahil olmak üzere, tüm öğrencilere hitap etme fırsatını açar: uygun şekilde tasarlanmış dijital materyalde, bunu yapmak için bilgi, fırsat ve rehberlik de bulabilirler.


Ses ve Görüntü Kütüphanesi
Millet Kütüphanesi e-kitap
Millet Kütüphanesi Süreli Yayınlar
Kütüphane referans bölümü sdü
Biyomedikal Mühendisliğinin Temelleri
Biyomedikal Mühendisliği Kitapları
Araştırma Kütüphaneleri
Millet kütüphanesindeki yazı


Demirleme

Öğrencilerin sakin bir koyda durup şimdiye kadar yaptıkları yolculuk üzerinde durup önceki deneyimlerini gezinin her ayağında görülen yeni manzaralarla ilişkilendirebilecekleri yer burasıdır. Pek çok farklı akımın yazarı, öğrenmenin en önemli koşullarından birinin, öğretmeye çalıştığımız şey ile önceki bilgilerimiz ve yaşam deneyimlerimiz arasında anlamlı bağıntılar kurmak olduğu konusunda hemfikirdir.

Yeni oluşturulan bilgiyi profesyonel ve kişisel yaşamımızın daha geniş bağlamına yerleştirmek, anlamlı öğrenme için esastır. Demirleme alanı, öğrencilere bu bağlantıları kurmaları ve bunları, bu raporlarda zengin bir fikir, görüş ve ilham kaynağı bulabilecek ekip üyeleriyle paylaşmaları için teşvik ve fırsat sağladığımız yerdir.

Oryantasyon

Bu alanda öğrenciler, ders programı, zaman çizelgesi, metodoloji, değerlendirme ve diğer bileşenler gibi ders hakkında genel bilgiler bulabilirler. Futm^e versiyonları, her öğrencinin gezisinin dinamik olarak temsil edilebildiği ve hem ziyaret edilen yerlerin bir kaydı hem de gelecekteki hareketler için bir planlama aracı olarak kullanılabileceği kişisel bir haritayı (“Tablo”) içerecektir. Uzaktan öğrenme süreci hakkında rehberlik ve tavsiyeler de bu alanda sunulmaktadır.

Günlük

Bu alan, öğrencilerin kendi gezilerinin kayıtlarını tuttuğu yerdir. Öğretmenin pedagojik tercihlerine göre, bu kayıtlar, öğrencinin seçtiği çalışma yolunun basit bir tanımından eksiksiz bir portföye kadar çeşitli biçimlerde olabilir.

Etkileşime girmek

Interact simgesine tıklamak öğrenciyi hemen sanal öğrenme ortamına götürür, burada tartışma forumunda yeni bir konu başlatabilir, diğer katılımcılarla e-posta yoluyla iletişim kurabilir, bir sohbet oturumu açabilir vb. Bu, öğrenciler diğer katılımcılarla eşzamanlı veya eşzamansız olarak konuşmaya ihtiyaç duyduklarında herhangi bir noktada yapılabilir.

Mürettebat üyeleri arasında etkileşim gerektiren tüm etkinliklerin, öğrenciyi doğrudan VLE’nin belirli etkinliğin gerçekleştirilebileceği alanına götüren bir simgeye (Kürek) sahip olduğunu açıklamıştık. Bununla birlikte, Kürek, öğretmen merkezli bir eylemdir (en azından başlangıcında) ve bu nedenle onunla kullanılacak etkileşimli aracın seçimi öğretmene aittir. Interact simgesi, öğrencilerin gezilerinin herhangi bir zamanında neyi, ne zaman ve hangi VLE aracıyla tartışacaklarına karar vermelerini sağlar.

Yardım

Bu, öğrencinin keşifsel bir yaklaşım kullanan rehberli bir arayüz turu aracılığıyla arayüzü ve öğelerini nasıl kullanacağına dair bilgi ve tavsiye bulabileceği standart bir alandır.

Mürettebat

Bu, bu özel kurs ve grupla fiilen ilgilenen tüm katılımcıların (öğrenciler, öğretmenler, öğretmenler, destek personeli) bir listesini içerir. Grup üyelerinin multimedya kendi sunumları teşvik edilir. Bu sadece bir güzellik değil, arayüzün önemli bir özelliğidir. Sosyal etkileşim, öğrencilerin uzaktan eğitim derslerinde farklı bir formatta da olsa sürdürmek istedikleri yüz yüze derslerin bir yönüdür. Dinamik bir sayfa kısa sürede bir buluşma noktası haline gelir. Açık bir duyuru panosu sayfayı zenginleştirir.

Yeni durumlar ve öğrenme ihtiyaçları ortaya çıktıkça, ana metaforu takip ederek arayüze yeni unsurlar eklenebilir. Arayüz, tutarlılığı kaybetmeden yeni özellikleri dahil edecek kadar esnektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir