Statik ve Dinamik – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

Statik ve Dinamik – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

18 Ocak 2022 Dinamik ve statik web Sitesi Nedir Statik dinamik kinematik Nedir Statik ve dinamik çalışma nedir 0

Ortak Değerlendirme

Normalden daha fazla sayıda proje ekibi vardı ve değerlendirme daha fazla zaman alıyordu. SenseMakerT^ paralel değerlendirmeye de izin verdiğinden, öğretim asistanı, tekniğin doğru biçimi ve dilbilgisi gibi belirli yönler için gönderimleri gözden geçirmekle görevlendirilirken, eğitmen daha kritik, zaman alıcı geri bildirime odaklandı. Bir durumda, TA, bir sunumun bir bölümünü vurguladı ve grup için bir yorum yaptı.

Değerlendirme ve notlandırma tamamlanmadığı için beklenmese de gruptaki bir öğrenci TA’ya geri bildirimde bulunmuştur. Eğitmen daha sonra öğrencinin cevabını doğrulayabildi. İlk başta beklenmedik bir şey oldu, sonra cesaretlendi. Eserlerin bazı yorumlara dayalı olarak yaratıldığı durumlarda, yaratıcının geribildirimi düşünce süreçlerini anlamada kritik olabilir.

Bu tekrarlanmaya başlandı ve bu durumlarda değerlendirmenin birlikte yapılması gerektiği açıktı. Bu sürecin ek yararı, öğrencilerin devam eden değerlendirmeyi “görebilmeleridir”. Bazı büyük dosyaları indirirken “durum çubuğuna” benzer bir psikolojik rahatlık sağlayabilir. Bu durumda, not verilen gönderi döndürülene kadar bir kara delik yerine, öğrenci devam eden değerlendirmeyi görebilir ve hatta değerlendirmeye yardımcı olmak için geri bildirim sağlayabilir.

Sanal NodsTM (VnodsTM)

Çoğu işbirliği teknolojisinin ardındaki varsayım, yüz yüze görüşmenin en iyi ortam olduğu ve kişinin şahsen işbirliği yapamama sınırlamasının üstesinden gelmek için teknolojiyi kullanması gerektiğidir [9]. Bununla birlikte, yüz yüze etkileşimin her zaman en iyisi olmayabileceğine dair artan kanıtlar var. Asenkron çalışma, karmaşık problemlerde yüz yüze çalışmaktan daha üstün olabilirken, yüz yüze çalışmak, katılımcıların dikkat etmesi için üstün motivasyonel ipuçları sağlayabilir.

Yüz yüze etkileşimde, baş sallama gibi sözel olmayan ipuçları, fikirler ifade edildikçe bu geri bildirimi sürekli olarak sağlar. Yüz yüze etkileşimlerin motivasyonel özelliklerini asenkron etkileşimlere dahil etme çabası içinde, SenseMakerTM bir katılımcının bazı içerikleri ziyaret ettiği tarih ve saati kaydeder. İçerik, benzersiz fikirleri ifade etmek için gerektiği kadar küçük birimlere bölünebildiğinden, SenseMaker^w, bir katılımcının atomik, benzersiz bir fikirle ilgili içeriğin bazı alt bölümlerini ziyaret ettiği tarih ve saati kaydedebilir.

Bu önemlidir, çünkü aşağıdaki bölümde daha ayrıntılı olarak açıklanan müfredat gibi bir belgede ifade edilen birçok ayrı fikir olabilir. Başlangıçta bu özelliğe karşı bir miktar direnç vardı çünkü “ağabey” izliyormuş gibi algılanabiliyordu; ancak, “sanal bir nod” ve etkileşimi eşzamansız olarak iyileştirmenin bir yolu olarak yeniden çerçevelendiğinde kabul gördü.

SenseMaker ””^ içindeki Virtual NodsTMCVnodsTM) motivasyonel faydasına ek olarak, etkileşim geri bildirimini çeşitli şekillerde kontrol etmeye yardımcı olur: Birincisi, fikirlere veya yorumlara sanal nodları dahil etmek için ihtiyaç duyulacak sayısız e-postayı ortadan kaldırır.

İkincisi, eğitmen gerektiğinde projede/sınıfta kimlerin bazı içerikleri ziyaret ettiğini kolayca gözden geçirerek bilgiyi “çeker”; Üçüncüsü, SenseMaker”’^ içinde, eğitmenin tüm gruptan veya henüz bir şey üzerinde başını sallamamış olan alt kümeden bir Vnod””^ talep etmesi için kolayca “push (e-posta gönder)” işlevi vardır. Vnods”^ genellikle yüz yüze etkileşimlerde mevcut olan, ancak asenkron etkileşimlerde daha az mevcut olan motivasyon ve odaklanmış geri bildirim sağlamada çok değerli olmuştur.


Dinamik nedir
Statik ve dinamik çalışma nedir
Dinamik ve statik web Sitesi Nedir
Statik ve dinamik Nedir Felsefe
Statik dinamik kinematik Nedir
Statik web sitesi Nedir
Statik yük Nedir
Statik ve dinamik farkı


Neyin Statik ve Dinamik Olduğunu Yeniden Düşünmek

Gönderme yeteneği sağlayan mevcut web teknolojisi ile, gönderilen belgelerin statik olduğuna dair örtük bir varsayım vardır. Örneğin, SenseMaker””** kullanılmadan önce bir ders programı, dağıtılmış veya postalanmış statik bir belge gibi görünüyordu. Ancak, müfredat statik olmaktan uzaktır. Takvim değişebilir. Öğrencilerin, müfredatın bazı yönleriyle ne kastedildiği konusunda soruları olabilir. Orijinal müfredatta hatalar olabilir.

SenseMakerfM^ kullanarak (jje müfredatı ana alt bölümlere ayrıldı ve bunlar gerektiği gibi daha da alt bölümlere ayrıldı. Bir bölümde değişiklik yapıldığında, yalnızca o bölüm güncellendi. Olağan süreçte, müfredatın tamamı web sitesinden silinir, değiştirilir, Uzun müfredatta, öğrencinin değişikliği görmek için çaba göstermesi olası değildir ve Vnods olmadan öğrencinin değişikliğin farkında olup olmadığından emin olmanın hiçbir yolu olmazdı. öğrenci, soruyu belirli bir bölüme ekleyerek bir soru gönderdi.

Yanıt eğitmen tarafından yapıldı ve bölüm değiştirildi. Diğer öğrenciler soruyu, yanıtı ve değişikliği görebilirler. Vnods””^ kullanımı sayesinde eğitmen soruyu, yanıtı ve değişikliği kimin gördüğünü görebilir. Son olarak, öğrencilerin ders programı hakkında sahip oldukları soruları olumlu bir deneyim haline getirebilir.

Örneğin, müfredattaki bazı ifadelerin anlaşılırlığını sorgulayan öğrenciler, alternatif ifadeler önermek için SenseMaker’ı kullanmaya teşvik edilir. Bu, müfredatı geliştirmek için geri bildirim sağlama fırsatı sağlar ve öğrenciler daha açık bir tarzda yazma alıştırması kazanırlar. Bu tür geri bildirim sağlayan öğrencilere ekstra kredi verilebilir.

Özet

İşbirliği işlevselliğini, portal tabanlı bir mimaride eklentiler olarak parça parça bir yaklaşımla birleştirmek, ortak çalışma süreçlerini dönüştürmek için işbirliği teknolojisinin potansiyelini sınırlayabilir. Bu makale, daha gelişmiş işbirliği teknolojisinin denenmesini teşvik eden popüler, mevcut bir işbirliği teknolojisinin sınırlamalarını tartıştı. İşbirliği süreçlerini tam olarak desteklemek için daha uyumlu mimariler oluşturmak için grup süreçlerini saran Collaboration EnvelopesTM kavramını gözden geçirdi.

Ortak yapıtların birlikte geliştirilmesi tartışıldı ve SenseMakerT^* işlevselliği sunuldu. Durağanlığın yeniden düşünülmesi, ortak değerlendirme, artan akran öğrenimi ve sınıflar arasında iş geçişinin desteklenmesi gibi bir dizi beklenmedik öğretimsel dönüşüm tartışıldı.

Şirketlerde E-öğrenme Uygulamalarının Karakterizasyonu

Her geçen gün daha fazla şirketin çalışanlarının kapasitesi için e-öğrenme kullandığı algılanıyor. E-öğrenme alanında bir kongre sırasında kurumsal e-öğrenme vakalarında artış fark edildi. Bu vakalar, şirketlerde tek bir e-öğrenme biçiminin olmadığını göstermektedir. Her program, her şirketin bilgi birikimine, teknolojiye, mevcut kaynaklara ve yöneticilerin e-öğrenme ile ilgili sahip olduğu vizyona göre değişebilen organizasyonel özelliklere uygun uygulamalardan yararlanır.

Bu nedenle, bu makale bu farklı e-öğrenme uygulamalarından bazılarını karakterize etmeyi amaçlamaktadır. Avustralya’da dokuz farklı şirkette ve bir üniversitede e-öğrenme uzmanlarıyla görüşülen keşif araştırması yapıldı. Sonuçlar, başarılı hesapların yanı sıra üstesinden gelinmesi gereken zorlukları ortaya çıkardı. Bu sonuçlar, her bir kurumsal e-öğrenme uygulamasına uyarlanabilen bir değerlendirme sisteminin geliştirileceği sonraki araştırmalar için temel oluşturacaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir