Sunucu Yazılımı – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

Sunucu Yazılımı – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

26 Ocak 2022 Sunucu yazılımı Nedir Web server kurulumu web sayfaları ve HTML dili Web sunucu programları Web sunucu yazılımı Nasıl Çalışır 0
Elektronik Tablo Sistemleri – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptırma Ücretleri

Ağ Biçimi

İsteğe bağlı Video aracı, standart H.323 konferansı dahil olmak üzere birden çok ağ biçimini destekler. YENİ için tipik bir iletim hızı, saniyede 30 kareye kadar hızlar mümkün olsa da, saniyede 320 x 240 piksellik iki karedir. Bildirildiği gibi, Bilgi Teknolojisi öğretimi için videonun nispeten yüksek maliyetle marjinal bir fayda sağladığını tespit etmiş olsak da, onu yüksek kaliteli İnternet hizmetine sahip öğrencilere bir seçenek olarak sunuyoruz.

Ana İstemci, çok noktaya yayın uygulamalarından gelen verileri, her bir multimedya aracının önemine göre (önce ses, beyaz tahta ikinci, son video) önceliklendirilerek Canlı Sınıf sunucusuna giden TCP tünellerine kapsüller. Sunucu, video olmadan 56 kb/s modem üzerinden uygun bir sınıf bağlantısını destekleyebilir. İstemcilerin kombinasyonu ve ana istemci tarafından oluşturulan ağ yapılandırması, YENİ bir oturumun başlangıcında destekleyici web sunucusundan indirilen bir yapılandırma dosyası tarafından kontrol edilir. Yazılım güncellemeleri belirtilirse, ana istemci de bunları indirir ve kurar.

YENİ Kat Kontrolü, oturumdaki katılımcıları gösterir, sanal sınıf “katına” erişimi kontrol eder, eğitmene metin soruları ve katılımcılar arasında metin sohbeti sağlar ve katılan tüm istemci sistemlerinde tarayıcı başlatmak için kat sahibinden URL’leri kabul eder. . Dersler için “sanal el kaldırma” modunu ve seminerler ve toplantılar için “herkes söz alabilir” modunu destekler.

YENİ Kayıt ve Oynatma İstemcileri, ilgili sunucularını kontrol eder. VCR benzeri düğme simgelerine ve geçen zaman okumasına sahiptirler. Oynatma denetimi, sunumdaki bir sonraki slayta ileri ve geri atlama yeteneğine de sahiptir. Kayıtlar, ders saati başına yaklaşık 5 Megabayt disk gerektirir.

Sunucu Yazılımı

Canlı Sınıf Sunucusu, YENİ sistemin özüdür. Kat sahibinin iş istasyonundaki çok noktaya yayın konferans araçlarından gelen aktarımları birleştiren bir veri akışını kabul ederek ve tüm katılımcıların iş istasyonlarına kopyalar göndererek, bir grup katılımcı iş istasyonu arasında genel İnternet üzerinden grup iletişimi uygular. Sistem veritabanını veya harici bir kimlik doğrulama hizmetini kullanarak erişim kontrolü sağlar.

Kayıt ve Oynatma sunucuları, YENİ istemciler tarafından İnternet üzerinden eğitmenin iş istasyonundan gönderilen bilgileri yakalayan akış kayıtları oluşturmak ve oynatmak için kullanılır. Oynatmaya aynı yazılım paketi aracılığıyla erişilir ve ayrıca kayıt dosyaları indirilerek çevrimdışı olarak gerçekleştirilebilir. Yeni bir slaytla başlayan bir çevrimiçi oynatmanın her bölümü, bir URL aracılığıyla Web’e bağlanabilir.

YENİ Kurs Yönetimi Web sayfaları, birden fazla kursu desteklemeye dahil olan bir yığın ayrıntının etkin yönetiminin anahtarıdır. Öğretme ve öğrenme işlevleri, destek ve kurs yönetimi işlevleri, kimlik doğrulama ve sistem yönetimi işlevleri sağlarlar. Tek bir portal sayfası, açıklandığı gibi tüm bu olanaklara erişim sağlar.

Web sayfalarımız, web sayfalarımız için gereken PHP dilini destekleyen bir Apache Web sunucusunda ve standart Yapılandırılmış Sorgu Dili’ni (SQL) destekleyen bir MySQL Veritabanı Sisteminde barındırılmaktadır. Web tabanlı destek, aynı anda her yerde bulunabilirlik ve taşınabilirlik sağlar. Ayrıca, sohbet odası özelliğini uygulamak için kullandığımız ağ üzerinden veri erişimini mümkün kılar. Tüm araçlar için bileşik kullanıcı arayüzü gösterilmektedir.


Web sunucu yazılımı Nasıl Çalışır
Sunucu yazılımı Nedir
Web sunucusu
Web sunucu programları
Web server kurulumu
Web server kurulumu web sayfaları ve HTML dili
Web server çeşitleri
Sunucu bilgisayarı


Eşzamanlı Dağıtılmış Eğitimin Özellikleri

Günümüzde yüksek öğretimde yaygın olan sınıf öğretimi tarzı, sıklıkla eleştirilse de, ilgili taraflarca kabul edilebilir bir maliyetle öğrencilere en iyi mentorluğu sunmak için zaman içinde optimize edilmiş bir çözümü temsil etmektedir. Yukarıda açıklanan YENİ sistem, bu tür sınıfların sanal bir uzantısıdır.

Bu nedenle, uzun yıllar boyunca iyi çalıştığı kanıtlanmış bir sistemin avantajlarını devralır: Etkileşimli akıl hocası ve ders materyallerinin tercümanı olarak hizmet veren bir eğitmen, öğrencilerin öğrenme zamanını daha etkin bir şekilde kullanmasını sağlayabilir ve bunu daha maliyetli hale getirebilir. -bir gruba eşzamanlı sunum yaparak etkili bir şekilde.

Senkron modun belirli özellikleri şunlardır:

• Bilgi akışının çoğu, eğitmenden öğrenciye doğrudur, ancak öğrenciler birbirlerinden önemli bir öğrenme deneyimi yaşarlar ve zeki eğitmenler de sıklıkla öğrencilerden öğrenirler. Eşzamanlı dağıtım, eğitmen sunumunu son derece iyi destekler. Ses kalitesi ve grafik sunumu iyiden mükemmele döner.

•Öğretmenin özellikle önemli bir bileşeni sorulara yanıt vermektir, çünkü öğrencilerin kafası karışan noktaları açıklığa kavuşturur ve eğitmenin sunumu düzeltmesine yardımcı olur. Senkronize sunum, sesli iletişim veya sesli yanıtlı yazılı sorular aracılığıyla eğitmen-öğrenci etkileşimini iyi bir şekilde destekler.

•Ancak, her öğrencinin bir mikrofonu olmadığı sürece, sınıfta ve çevrimiçi ortamda öğrenciler arasındaki etkileşim sınırlıdır. Ders sırasında yazılı sorular sağlarız ve ayrıca bunu düzeltmeye yardımcı olmak için her zaman kullanılabilen bir Web sohbet olanağını destekleriz. Bazı öğretim üyeleri mesai saatlerini bu şekilde çevrimiçi olarak tutmaktadır. Fakülte ve öğrenciler de eşzamanlı oturumları genellikle elektronik posta (e-posta) ile tamamlarlar.

• Fakülte, programlı derslerde çevrimiçi öğrencilerin eşzamanlı olarak katıldıkları zaman derse hazırlanma süresinin çok az arttığını bildirmektedir. Günümüzde çoğu eğitmen sunumlarını desteklemek için grafik slaytlar geliştirmiştir; bunlar, paylaşılan beyaz tahta ile kullanılmak üzere kolayca dönüştürülür ve eğitmenin işaretçisi, beyaz tahta açıklama araçları ile değiştirilir.

•Öğrencilere çevrimiçi ortamda ve sınıfta eşzamanlı öğretim, birleştirilmiş sayıların gerektireceğinden daha küçük bir sınıf kullanarak tek bir sunumun her ikisini de desteklediğinden ölçek ekonomisine olanak tanır. Bu, sınırsız çevrimiçi öğrencinin eklenebileceği anlamına gelmez, çünkü fakültenin mentorluk için ayırdığı süre toplam sayıyla birlikte artar.

Bununla birlikte, eşzamanlı öğretim yalnızca sınıf maliyetlerini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda sınırlı ilk çevrimiçi kayıt olmasına rağmen çevrimiçi öğretimin düşük maliyetli tanıtımına da olanak tanır. Asenkron çevrim içi eğitimin sınıf eğitiminden daha pahalıya mal olduğu genel olarak kabul edilse de, tanıtmanın düşük maliyeti ve simulteaching için sınıf tesislerinde tasarruf aslında bir ders sunma maliyetini azaltabilir.

•Yazarın çeşitli kurslardaki deneyimi, birçok öğrencinin düzenli kurs toplantılarının sağladığı motivasyona sahip olmadıklarında zamanında tamamlamayı başaramaması olmuştur. İster çevrimiçi ister sınıfta olsun, düzenli senkronize toplantılar, öğrencilerin daha az gecikmeli tamamlaması ve terk etmesiyle sonuçlanır. Eşzamanlı olarak yapılan kayıtlar, eşzamansız teslimi web sitelerinden oldukça farklı bir şekilde destekler.

•Kayıt, eğitmen-öğrenci etkileşimi tarafından desteklenen sınıf ortamının çoğunu yakalar. Ayrıca, son derece dinamik konularda (çoğu Bilgi Teknolojisi konusu dahil), sunum, elbette kayıtlara da yansıyan en son gelişmeleri içerecektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir