Düşük Maliyetli Senkron Dağıtım Sistemi – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

Düşük Maliyetli Senkron Dağıtım Sistemi – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

26 Ocak 2022 Senkron Bilgisayar Senkron Bilişim Senkron Yazılım 0
Yönlendirme Algoritması

Maksimum Verimlilik için Eşzamanlı ve Eşzamansız İnternet Dağıtımı Eğitimini Entegre Etme

İnternet üzerinden dağıtılmış eğitim, çoğu kurumun en azından kurs web siteleri sunduğu ve birçoğunun tam kurs tekliflerine ve hatta derece tekliflerine genişlediği, büyüyen bir uygulamadır. Teslim şekline ilişkin iki düşünce okulu vardır; Daha büyük grup, web sayfaları ve etkileşimli öğreticiler ve testler aracılığıyla herhangi bir zamanda erişilebilen eşzamansız dağıtıma odaklanırken, daha küçük bir grup, öğrencilerin çevrimiçi olduğu ve ders saati boyunca etkileşimde bulunduğu eşzamanlı dağıtımı savunur.

Bu belge, iki teslim modunun avantajlarını ve dezavantajlarını özetlemekte ve çeşitli asenkron yetenekler ve sınıf eğitimi ile harmanlanmış bir açık kaynak senkronize teslim aracı kullanarak on yılı aşkın başarılı ve büyüyen deneyimimizi açıklamaktadır. Konunun kısıtlamaları dahilinde öğrenciye maksimum esneklik sağlamak üzere tasarlanmış yüz yüze öğretim ile iki modun sinerjik bir kombinasyonunun öğrencinin öğrenmesi için en iyi desteği sunduğu sonucuna varıyoruz.

İnternet aracılığıyla dağıtılmış eğitim, günümüzde birçok kurumda büyüyen bir uygulamadır ve program engelleri veya sınıfa devamsızlıkla karşılaşan öğrenciler için erişilebilirliği önemli ölçüde artırarak eğitimi daha erişilebilir hale getirir. Bu şekilde sağlanan eğitimin çoğu, eğitim materyallerine İnternet üzerinden Web tarayıcısı aracılığıyla, öncelikle metin ve grafik formatlarında erişildiği World Wide Web teknolojisinin asenkron kullanımına dayanmaktadır.

Bu yaklaşımın uygulanması kolaydır, ancak eğitmen için zaman alıcıdır, çünkü mevcut belgelerin bir koleksiyonu bir eğitim web sitesinin özünü oluşturabilir. Elektronik belgeler, etkileşimli öğreticileri destekleyen bir çevrimiçi öğrenme yönetim sistemi ile birleştirildiğinde, asenkron uzaktan eğitimin orijinal biçimi olan kağıt tabanlı yazışma kursu üzerinde niteliksel bir gelişme sağlanır. Bu alandaki hızlı büyüme, Harris ve Sloan Vakfı tarafından tanımlanmaktadır.

Ayrıca kurslarımızda web sitelerini ve öğrenme yönetim sistemlerini yoğun olarak kullanırken, George Mason Üniversitesi’ndeki (GMU) V olgenau Bilgi Teknolojileri ve Mühendisliği Okulu’ndaki yazar ve meslektaşları, bildirildiği gibi senkronize İnternet eğitiminin kullanılmasına öncülük etmişlerdir.

Herhangi bir kurs oturumu için, öğrencilerimizin kabaca üçte ikisi sınıftadır; geri kalanı internette bir yerde, çoğunlukla evde veya ofiste. Simulteaching adı verilen öğretim metodolojimizi ve destekleyici açık kaynak teknolojisini tanımladık. 

Yaklaşımımız, öğrencilerin daha iyi erişilebilir olması için bir ders veya semineri İnternet üzerinden genişletir. Goodwin ve Bowman, bu yaklaşımın çevrimiçi öğretim için en düşük maliyetle sonuçlandığını göstermiştir. Ayrıca, bunun geleneksel sınıftan en kolay geçişle sonuçlandığını ve öğrenci için yaygın olarak kullanılan diğer eşzamanlı yaklaşıma, video telekonferansa dayalı dağıtımdan çok daha uygun olduğunu gördük.

Dağıtılmış eğitimle ilgilenen fakülte, yukarıda belirtilen ikiliğe dayalı olarak büyük ölçüde iki kampa ayrılır: eşzamanlı veya eşzamansız. Bu makale, iki yaklaşımın aslında oldukça tamamlayıcı olduğu ve öğrenciyi en iyi şekilde desteklemek için birlikte kullanılması gerektiği gerçeğini ele almaktadır.

Makale, senkronize İnternet dağıtılmış eğitimdeki kapsamlı çalışmalarımızın bir açıklamasıyla başlamaktadır. Bunu, her iki alandaki uygulamalarımıza dayalı olarak hem senkron hem de asenkron modların güçlü ve zayıf yönlerinin bir değerlendirmesi takip eder. Değerlendirme, maksimum sinerji için her iki yaklaşımı geleneksel sınıf öğretimi ile harmanlamanın faydalarının tartışılmasıyla sonuçlanır.


Senkron Bilişim
Senkron Kaplama
Senkron Yazılım
Senkron ERP
Senkron Güvenlik
Senkron iletişim
Senkron Yazılım kimin
Senkron Bilgisayar


Düşük Maliyetli Senkron Dağıtım Sistemi ve Yetenekleri

Yazar ve meslektaşları, Web tabanlı asenkron dağıtılmış eğitim konusunda önemli deneyime sahip olsa da, bu konuda alışılmadık değiliz. Kapsamı basit kurs web sayfalarından tam gelişmiş lisans programlarına kadar uzanan birçok eğitim programı bu tür hizmetleri sağlar. Senkronize İnternet dağıtımı daha az yaygındır ve Wilson tarafından açıklandığı gibi büyük vaatler sunar.

Eşzamanlı, eşzamansız ve sınıf teslimini harmanlamak için burada sunulan bakış açısı, çok az eğitimcinin henüz aşina olmadığı, eşzamanlı teslimi kullanan kapsamlı deneylerimize dayanmaktadır. Bu nedenle, bu bölüm, geliştirdiğimiz destek kabiliyetine genel bir bakışla başlamaktadır.

Yazar, 1990’ların başında, İnternet’in çoğu durumda eşzamanlı etkileşimi destekleyemediği bir zamanda, dağıtılmış askeri eğitim için gelişmiş ağları kullanarak araştırma yapma ayrıcalığına sahipti. Bu ilk deneyler, bire bir öğretimden büyük konferans salonlarına kadar herhangi bir sosyal öğrenme ortamının neredeyse tüm faydalarının, modem ağ teknolojisi kullanılarak uzak katılımcılara sağlanabileceğine dair bir kanaate yol açtı. İnternetin kapasitesi arttıkça, bu anlayış GMU’daki kurslarımıza uygulandı.

1995’ten başlayarak, öğrencilere sınıflarımıza uzaktan katılma seçeneği sunduk. Başlangıçta, Makedonya ve Brutzman tarafından tarif edildiği gibi İnternet çok noktaya yayın araçlarını kullandık. Pullen ve Benson, bu tür bir etkileşimi kolaylaştırmak için teknolojinin ticarileştirilmesine yönelik erken bir girişimi ve öğrencilerin katılmak için çevirmeli modemler üzerinden bağlanma yeteneğine olumlu tepki verdiğini bildirdi.

Daha yakın zamanlarda, Network EducationWare (YENİ) projemiz, destek maliyetini düşürerek bu modelin genişletilmesini kolaylaştıran bir özgür yazılım kaynağı olmak için bu paradigma üzerine inşa edilmiştir.
YENİ sistem yazılımı Şekil 1’de gösterilmiş ve bu bölümde özetlenmiştir. Tüm sistem bileşenleri için yürütülebilir ve kaynak kodu, akademik amaçlar için açıktır.

İstemci Yazılımı

NEW’deki multimedya arabirim yazılımı, çeşitli kaynaklardan türetilir ve Windows ve Linux-x86 platformlarında çalışır ve 2006’nın sonlarına doğru Macintosh özelliği öne sürülmüştür.

Speak Freely Internet Audio yazılımını, hem öğrencilerin öğrenme deneyimi için gerekli olduğu için hem de düşük veri hızlarında İnternet üzerinden iyi kalitede ses aktarımı büyük bir zorluk oluşturduğu için YENİ sistemdeki en önemli bileşen olarak görüyoruz. SF, standart bir ses arabirimi kullanarak ve saniyede yalnızca 20 kilobit ağ kapasitesi gerektirerek İnternet üzerinden iyi bir ses kalitesi geçirme yeteneğine sahiptir. İhtiyaç duyulan tüm kullanıcı işlevlerini, kullanımı kolay tek bir pakette sağlayan bir grafik arayüzü ekledik.

Beyaz Tahta, çevrimiçi öğretim için diğer önemli öğeyi sağlar: grafikler. Birkaç açık formattan herhangi birinde hazırlanmış önceden oluşturulmuş bir grafiği gösterecektir.

en önemlisi Adobe Portable Document Format (PDF) dahil. Önceden oluşturulmuş grafiklere sınıf sırasında çizgiler, dikdörtgenler, elipsler, el yazısı ve herhangi bir renkte metinle açıklama eklenebilir, bu görsel öğrencinin dikkatini sürdürmek için çok kullanışlı bir özelliktir. Beyaz tahtayı bir Tablet PC arayüzü ile kullanmayı tercih ediyoruz, böylece bir vekil kara tahta haline geliyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir