Teknoloji Tabanlı Uygulamalar – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

Teknoloji Tabanlı Uygulamalar – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

24 Aralık 2021 Web Tabanlı Uygulama geliştirme Web Tabanlı uygulama geliştirme ders notları Web Tabanlı uygulamalar Nedir Web uygulamaları geliştirme Nedir 0
Yönlendirme Algoritması

Teknoloji Tabanlı Uygulamalar

Teknoloji tabanlı bir doğrudan yanıt pazarlama şirketi olan Avideon’dan Rich Wicklund tarafından önerildi. Bir kurumsal müşteri tabanına sahip olan Wicklund, üniversite pazarına kapı açan bir Dayton Üniversitesi ortaklığı umuduyla fikrini Muñoz’a sundu. Wicklund’un ekibi, olası öğrencileri Web’e yönlendirmek için tasarlanmış etkileşimli bir CD geliştirmek için Petrusch ile birlikte çalıştı.

CD, LiquidMatrix tarafından oluşturulan bir Flash tanıtımı içeriyordu. UD’nin iletişim departmanında yerleşik medya yöneticisi Glenn Walters ile birlikte çalışan Petrusch, Avideon’a video ve ses dahil olmak üzere güçlü içerik sağladı. Jeff Ohl, P.S. Creative, Flash tanıtımında yer alan görüntüleri ve mesajları yansıtan bir CD postası tasarladı.

Avideon’un istatistiksel raporlama aracı, University of Dayton ekibinin kullanıcı verilerini indirerek, etkin bağlantı başına tıklama oranını sayarak ve tekrar ziyaretleri ölçerek bu tanıtım çabasının etkinliğini izlemesine olanak tanıdı. Ayrıca, CD ve kabul Web sitesi kullanılarak yorumlandığı şekliyle öğrenci ilgilerine dayalı takip eden elektronik iletişim planları Avideon aracıyla yürütülmüştür. CD’yi kullanan öğrenciler özelliklerden tam olarak yararlanırken, Muñoz ve Petrusch, CD’ye verilen genel yanıt oranının daha fazla yatırımı garanti etmediğini belirledi.

Bununla birlikte, CD’nin bir bileşeni, potansiyel öğrenci trafiğini Web’e yönlendirmenin üçüncü yöntemi için ilham kaynağı oldu. Dayton Üniversitesi ekibi, CD’deki Flash tanıtımını, sorgu havuzundaki öğrencilerden belirli bir yanıt almak için gönderilecek bir e-posta iletisine dahil etmeye karar verdi. Sorgular, kuruma ilgi gösteren öğrencilerdir. Flash dosyasını değiştirmek için LiquidMatrix tutuldu.

Video ve ses sırasını kısalttılar ve Flash deneyiminin sonuna bir açılış sayfası eklediler. Giriş sayfası, Dayton Üniversitesi’nin yaratıcı personeli tarafından metni çeşitlendirmek ve kabul Web sitesinin herhangi bir alanına bağlantılar eklemek için değiştirilebilir. ActiveAdmission konsolu aracılığıyla, kayıt yönetimi personeli, gönderilen her bir Flash e-postasının sonuçlarını takip eder. İstatistikler, toplam ziyaretçi sayısını, farklı ziyaretçileri, anonim ziyaretçileri ve bireysel kullanıcılara ilişkin verileri içerir.

İlk kampanyanın tıklama oranı yüzde 6,45 ile nispeten düşüktü. Ancak tıklayan kullanıcıların başvuru oranı yüzde 26,5 oldu. Her iletişim, alıcıya kayıt hunisinin aşamalarından geçmesi için ilham vermek üzere tasarlanmıştır. Ekip, Flash e-posta mesajını ne zaman ve nasıl kullanmaya devam edeceğini belirlerken, sorgulamadan başvurana kadar normu aşan yüzde 26,5’lik dönüşüm oranına odaklandı. Üniversite, Flash e-postayı kullanmaya devam ederek, öğrencinin sorgulama aşamasında mesajı yalnızca bir kez almasını sağlar.


Web Tabanlı uygulamalar Nedir
Web Tabanlı Uygulama geliştirme
Akıllı Teknolojiler
Web uygulamaları geliştirme Nedir
Web Tabanlı uygulama geliştirme ders notları
Web Tabanlı uygulama Örnekleri
Akıllı Teknoloji Nedir
Akıllı teknoloji ürünleri


Aday öğrenciler, Dayton Üniversitesi’nin Web stratejisinin birincil hedef kitlesi olmaya devam ediyor; ancak, lise rehberlik topluluğunu kucaklamak amacıyla UD, kabul sahası içinde bir rehberlik danışmanı kaynak merkezi geliştirmek için LiquidMatrix ile birlikte çalıştı. Motivasyon, rehberlik topluluğunun bir bölümünün çevrimiçi başvuru gereksinimine karşı direniş beklentisiydi. Buradaki amaç, üniversitenin yüksek teknolojili, yüksek temaslı ortamına bir bakış atarak direnci azaltmaktı.

Belirli bir okuldan başvuranların durumuyla ilgili bilgiler, günün her saati danışmana açıktır. Siteyi kullanmak için danışmanlar, Web’deki bir form aracılığıyla ad ve soyadlarını, lise CEEB kodunu ve telefon numarasını girerek erişim talebinde bulunmalıdır. E-posta zorunlu bir alan olmamakla birlikte, bilgi istenmektedir. Bir e-posta bildirimi, Petrusch personeline bir danışmanın erişim istediğini bildirir. Güvenlik endişelerini hafifletmek için her türlü önlemi almak için, daha sonra, çalışma yerindeki danışmana kimliğini doğrulamak için bir telefon görüşmesi yapılır.

Petrusch personeli, ActiveAdmission konsolunu kullanarak bir kullanıcı adı oluşturur ve danışmana sağlamak için rastgele bir şifre oluşturur. Danışman daha sonra, o liseden Dayton Üniversitesi’ne başvuranlar hakkında bilgi toplamak için kabul sitesinin güvenli alanına giriş yapmaya hazırdır. Danışmanların başka bir okula devam eden herhangi bir öğrenciyle ilgili bilgilere erişimi yoktur.

Siteyi kullanan bir lise psikolojik danışmanı, ilk ekranda özet bilgileri ve başvuru durumlarıyla birlikte tüm adayların bir listesini görür. Danışman, listedeki herhangi bir isme tıklayarak öğrencinin başvurduğu bölümü, başvuru tarihini, eksiklerin bir listesini, varsa kararı ve yorumlarını gösteren bir detay sayfasına gider.

Halkın gizlilik konularına giderek artan ilgisiyle Petrusch, FERPA ofisinden Leroy Rooker ile birlikte araç planlarını gözden geçirme konusunda dikkatliydi. Rooker’a göre Dayton Üniversitesi, bilgilerin bireysel rehberlik danışmanlarına uygun şekilde ifşa edilmesi için yönergeler dahilindeydi. Kullanım kalıpları, Dayton Üniversitesi’nin birinci sınıf sınıfının kompozisyonunu yakından taklit etmiştir.

Aracı kullanan danışmanların yaklaşık yüzde 60’ı Ohio’dandır ve bir sonraki en büyük grup Illinois’i temsil etmektedir. Kayıt yönetiminin öğrencileri Web aracılığıyla üniversite ile ilişkiye sokma çabaları, University of Dayton’a girmeye hazırlanan bir öğrencinin yaşayacaklarının sadece başlangıcıdır.

Öğrenciler, 300$’lık kayıt depozitosu dahil olmak üzere çevrimiçi kayıt onay sürecini tamamlayarak üniversiteye katılma niyetlerini belirttikten sonra, Sanal Yönelim’e (VO) katılmaya davet edilirler. VO konsepti, topluluk oluşturmayı ve bağlantılı öğrenmeyi desteklemek ve geliştirmek, liseden üniversite hayatına geçişi kolaylaştırmak ve zenginleştirmek ve son derece kişiselleştirilmiş, dinamik bir çevrimiçi eğitim ve sosyal yönelim sağlamak için teknolojiyi kullanma arzusundan kaynaklanmıştır.

Fen Edebiyat Fakültesi ve Eğitim Bilgi Teknolojileri İnternet Geliştirme Bölümü ve Web Ortaklığı geliştirme ve strateji direktörü Bay Marcus Robinson, yatırılan öğrencilere interaktif bir deneyim sunabilecek yetenekli bir ekip kurdu. VO’nun açılış yılı olan 2001’de UD’ye giren öğrenciler için duyurular, sık sorulan soruların cevapları, bir veli bölümü, akademik kaynaklar, dil yerleştirme sınavları, mesajlaşma ve sohbet özelliklerine sahip kişisel profil, kitapçı arayüzü, özelleştirilebilir kişisel alan ve beşeri bilimler yer alır.

O ilk yılda, sitenin 20 haftalık ömrü, oturum açma başına ortalama 22 dakika olan yaklaşık 1.750 kullanıcı gördü. Toplamda, haftada yaklaşık 4.000 oturum açıldı ve ilk 10 kullanıcı haftada ortalama 17 oturum açtı. Gelen öğrenciler arasında on yedi bin mesaj alışverişi yapıldı ve 9.600 sohbet oturumu başlatıldı. Bir evrim yoluyla VO, öğrencileri University of Dayton öğrenim topluluğuyla anlamlı entegrasyona hazırlamak için tasarlanmış eksiksiz bir etkileşimli deneyime dönüştü.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir