VERİ İLETİŞİMLERİNİN ÖĞRENİMİ – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptırma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

VERİ İLETİŞİMLERİNİN ÖĞRENİMİ – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptırma Ücretleri

3 Haziran 2022 Derin öğrenme PDF Makine öğrenmesi Nedir Veri işleme öğretimi 0
Yönlendirme Algoritması

VERİ İLETİŞİMLERİNİN ÖĞRENİMİ

Kurs içeriğine ve pedagojiye bağlı olarak, e-öğrenmeye geçiş az çok zahmetli olabilir. E-öğrenmenin nasıl uygulandığına dair bir örnek sağlamak için telekomünikasyon yönetimi derecesinde bir kurs seçtik. Uygun bir şekilde, bu ders ağ teknolojisi ile ilgilidir.

Veri İletişim Sistemleri kursu, Yerel Alan Ağlarına (LAN’lar) ve Geniş Alan Ağlarına (W AN’ler) odaklanan ağ oluşturma ve ağ oluşturma cihazlarına bir giriş sağlar. IP adresleme ve yönlendirici protokolleri dahil olmak üzere ağ tasarımı, Ethernet, ISDN, Frame Relay ve TCP/IP tanıtılır. Öğrencilere çok yönlendiricili bir ağ ortamında oluşturma, yapılandırma ve problem çözme fırsatı sağlayan güçlü bir pratik bağlam vardır.

Bu kurs aynı zamanda Cisco Certified Network Associate (CCNA) müfredatının ilk bölümünü de içerir. Veri İletişim Sistemleri kursu, ayrı bir Web sunucusunda bulunan harici müfredat ve öğrenciler için harici değerlendirme gereksinimi nedeniyle LS ile entegre edilmesi zor bir sınıfa iyi bir örnek sağlar.

Öğrencilerin kursu seçtikten sonra LS’ye giriş yapmaları gerekmektedir. Öğrenciler, bir Lotus Notes İstemcisi ile veya bir Web tarayıcısı aracılığıyla LS’ye erişebilir. Lotus Notes İstemcisi, öğrencilerin evdeki dizüstü veya PC’lerine LS sunucusunda bulunanların bir görüntüsünü yerleştirerek çevrimdışı çalışmasına olanak tanır.

Bu, öğrencilerin seyahat ederken çalışmasına olanak tanır ve internete bağlanmaları gereken süreyi azaltabilir. İnternete bağlandıklarında, kopyalarını Lotus Notes Sunucusunda bulunan ana kopyayla yeniden eşitleyebilirler; bu esneklik, e-öğrenmenin ana hedefidir. Öğrenciler daha sonra dersin programını takip etmek için LS programını kullanırlar. Program aracılığıyla, öğrenciler ayrı bir Web sunucusunda bulunan dış müfredata erişebilirler.

Kurs, hem yüz yüze dersler hem de çevrimiçi öğrenme ile harmanlanmış bir öğrenme yaklaşımını benimser. Bu, teknoloji aracılı öğrenmenin faydalarından yararlanmamızı sağlar, ancak yüz yüze öğretimin güçlü yanlarını kaybetme riskini almaz.

Teori öğrencilere çevrimiçi konular (Web tabanlı), mini dersler ve laboratuvarlar şeklinde sunulur. LS, örneğin CCNA’ya katkıda bulunan Cisco materyali gibi çeşitli kaynaklardan ders materyallerini entegre etmek için kullanılır. Bu tür harici materyaller, yerel içerikle sorunsuz bir şekilde bütünleştirilmelidir, böylece öğrenciler her bir dersin verilmesi söz konusu olduğunda tamamen entegre bir sistem görürler.

Çevrimiçi öğretim materyali, kavramları açıklamak için Web tabanlı metin ve grafikleri birleştirir. Kısa filmler, yalnızca statik metin ve grafiklerle iletilmesi zor olan kavramları göstermek için de kullanılır.

Öğrencilere her konunun başında amaç ve hedefler verilir. Öğretim materyali bu konuları ayrıntılı olarak kapsar ve her konunun sonunda öğrencilerin materyali ne kadar anladıklarını ölçmelerine olanak tanıyan isteğe bağlı öz değerlendirme sınavları vardır. İçerik sunumunun çoklu modları, öğrencilerin farklı bilişsel tarzlarına hitap eder.

Eğitmenler ayrıca bu çevrimiçi sınavları öğrencilerin derslere katılmadan önce ne kadar anladıklarını ölçmek için kullanır. Eğitmen, çalışmalarını güncel tutamayan öğrencileri ve öğrencilerin sorun yaşadığı alanları belirleyebilir. Mini dersler daha sonra öğrencilerin sorun yaşadığı alanlara odaklanabilir. Eğitmen ayrıca tartışma grubunda sorunlu alanları tartışabilir. Ödevler çevrimiçi olarak gönderilir, yerel olarak notlandırılır ve eğitmenin kişisel yorumları ve notuyla birlikte iade edilir.


Veri işleme öğretimi
Yapay öğrenme Ders Notları
Makine öğrenmesi Nedir
Makine öğrenmesi Ders Notları
Derin öğrenme PDF
Veri işleme kavram Yanılgıları
DergiPark
Öğrenme analitiği araçları


Kurs için iki adet Cisco çevrimiçi sınavı vardır ve öğrencilerin bu sınavları en az %80 puanla geçmeleri gerekmektedir. Öğrencilerin sınava birden fazla kez girmelerine izin verilir. Tüm öğrenciler ayrıca Üniversite gerekliliklerini karşılamak için ayrı bir denetimli yazılı final sınavına girmelidir. Çevrimiçi Cisco sınavları, sertifika sürecinin bir parçası oldukları için ayrı değerlendirme sunucularında yapılır.

Dünyanın dört bir yanındaki tüm öğrencilerin Cisco Networking Academy sonuçları Arizona’daki bir veri tabanında tutulur, böylece eğitmenler sınıflarının soruları nasıl yanıtladığını analiz edebilir ve öğrencilerinin sonuçlarını dünyadaki diğer kurumlardaki öğrencilerle karşılaştırabilir. dünya. Her ders için final sınavları daha geleneksel bir şekilde yerel olarak yapılır.

Kurs ayrıca öğrencileri gerçek dünyadaki ağ problemlerini çözmeye hazırlamak için kampüs içi pratik çalışmaları da içerir. Öğrenciler, uygulamalı laboratuvar oturumları sırasında gruplar halinde çalışırlar. Öğrencilere her ana bileşenin sonunda süreli bireysel ve grup uygulamalı sınavlar verilir. Öğrencilerin bu sınavlara istedikleri kadar girmelerine izin verilir, ancak tüm bu sınavları geçmeleri gerekir.

Bu faktörlerin tümü, öğrencinin öğrenmesini kolaylaştırmaya katkıda bulunur. Materyalle ilgili daha hızlı ve daha sık geri bildirim, öğrencileri ilerlemeleriyle daha fazla iletişim halinde tutar. Yerleşik tekrarlı test ve kontrol noktaları, materyalin uzun süreli saklanması ve anlaşılması için önemlidir.

%80 başarı elde edilene kadar öğretim materyali ile çalışmaya devam etme olanağı performansı artırır. Öğrenciler önemli materyalleri birçok kez görürler, böylece öğrenmeleri pekiştirilir ve öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar ders çalışabilir ve yine de öğrenci topluluğunun bir parçası olabilirler. Sanal bir tartışma grubunun kullanılması, öğrenciler ve öğretmenler arasında topluluk duygusunu geliştirir. Öğrenci merkezli bir yaklaşımı LS ile birleştirmek, çevrimiçi olarak kaliteli bir kursa ulaşmamızı sağlar.

E-öğrenme, eğitim ve öğretimde artan bir rol oynamaya devam edecektir. Daha fazla geniş bant erişimi, daha zengin içeriğin sunulmasını ve daha fazla etkileşimi mümkün kılacaktır. Defterler, telefonlar ve televizyon gibi bilgi teknolojilerinin yakınsaması ve yaygın bilgi işlemin geliştirilmesi, öğrencilere daha da fazla esneklik sağlayacaktır. Eğitimciler ve öğrenciler, öğrenmenin yaşam boyu sürdüğünü ve teknolojinin onu desteklemek için değerli bir araç olduğunu anlamaya başlıyorlar.

Sonuç

E-öğrenme, üniversite eğitiminin çehresini değiştiriyor. Bu makale, İnternet tabanlı bir derece dahilinde öğrenci merkezli bir ortamı benimsemek için kullanılan bir yaklaşımı tartıştı. Makaledeki konuları örneklendirmek için kullanılan ders telekomünikasyonla ilgili olduğundan, İnternet eğitim için çok uygun bir ortamdır. Öğrenciler internet üzerinden bilgiye erişirken telekomünikasyon hakkında bilgi edinirler. Teknoloji, öğrenme esnekliği sağlayabilir ve dolayısıyla öğrenme deneyimini zenginleştirebilir ve öğrenci karışımını çeşitlendirebilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir