İNTERGALAKTİK BİLGİSAYAR – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptırma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

İNTERGALAKTİK BİLGİSAYAR – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptırma Ücretleri

17 Haziran 2022 Intergalactic İntergalaktik medeniyet İntergalaktik nedir 0
Yabancı Dil Teknolojileri – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptırma Ücretleri

E-İŞ İÇİN İNTERGALAKTİK BİLGİSAYAR

E-iş için uygun bir galaksiler arası bilgi işlem modeli geliştirmek için istemci-sunucunun WINE için çok yüksek bir bant genişliği sağlaması gerekir, böylece elektronik bir pazar için bir bilgi yolu sağlar. Bu, iletişim kuran makineler arasındaki mimari heterojenliğin ele alınmasını gerektirir. Ayrıca, istemcilerin uzak sabit ana bilgisayarda gereksinim duydukları uygun özelliklere sahip özel amaçlı arayüzleri kurabilmeleri için, uygun programlama paradigmaları ve ilgili yazılım araçları mobil ana bilgisayara erişilebilir hale getirilmelidir.

Bu gelişmeler için gerekli bazı temel teknolojiler şunlardır:

a. Yeni mantıksal hesaplama modları: Bu modlar, çeşitli deneme yanılma işlemlerini, uzun süreli tanı işlemlerini ve spekülatif işletmeler arası işlemleri (B2B) destekler.
b. Bant genişliği gereksinimleri: WAN üzerindeki erişim noktasına bağlanmak için çok yüksek bant genişliği, LAN veya WAN’a kablosuz bağlantı bağlamak için yüksek bant genişliği gereklidir.
c. Aracı teknolojisi: Bir aracı, kod içeren bir
veri ve yürütme bağlamı ile birlikte nesne. Ağda dolaşabilir, bilgi toplayabilir, istatistik toplayabilir ve farklı donanım platformlarında çeşitli görevleri gerçekleştirebilir.

E-İŞ ORTAMI İÇİN YENİ MANTIKSAL MODLAR

Bir e-iş ortamının, kullanıcı için sanal bir mantıksal araç olarak hizmet etmesi gerektiğinden, problem çözme yeteneği açısından zengin olması gerekir. Böyle bir araç, bir iş problemini işbirliği içinde çözmek için farklı mantıksal modları kullanarak etkili karar verme amaçlıdır.

Çoğu geleneksel programlama iki tür mantıksal yapı kullanır: bildirimsel (bildirim veya iddia yönelimli) ve zorunlu (komut yönelimli). Bir e-iş ortamında, bu yapılara ek olarak, diğer iki mantıksal moda daha ihtiyacımız var, dilek kipi (bunu yaparsam? veya spekülatif) ve kaçırıcı (bu nasıl oldu? veya teşhis) programlama özellikleri. planlamaya, analiz etmeye, elde etmeye ve tartışmaya yardımcı olmak için çeşitli akıl yürütme biçimleri sağlar.

Subjektif mantıksal mod, planlama, rezervasyon, satın alma ve tahmin gibi pratik durumlarda ortaya çıkar. Kaçırma, e-ticarette, özellikle bir arıza teşhisi durumunda, bir teşhis aracı olarak faydalıdır. Subjektif ve kaçırma modları için, ACID özellikleri ve seri hale getirilebilirlik gereksinimleri nedeniyle geleneksel işlem modeli uygun değildir.

Atomiklik çok kısıtlayıcıdır, çünkü tüm işlemler veya hiçbir işlem bölünmez bir şekilde tek bir varlık olarak yer almalıdır. Ayrıca, dilek kipi ve kaçırmaya dayalı akıl yürütme durumlarında tutarlılık sağlanamayabilir. Ayrıca, her işlemin ara aşamalarda diğer işlemlerin ne yaptığına bakmasını engellediği için izolasyon özelliğini gevşetmemiz gerekebilir; burada tutarlılığı sağlamak için veri alışverişine ihtiyacımız var.

Dayanıklılık ve kurtarma, mobil el sabit ana bilgisayarlarının arızaları ve gönüllü olarak kesilmesi ve yeniden bağlanması altında desteklenmeli ve atomik olmayan veri alışverişi yoluyla gerçekleşmelidir. Bu nedenle bağlantı kesme ve yeniden bağlantı temel işlevlerdir ve protokoller uygun günlükler ve kurtarma mekanizmaları kullanılarak tasarlanmalıdır.

İLETİŞİM BAN GENİŞLİĞİ YÖNETİMİ

Bant genişliği, bir ağın zaman birimi başına bilgi kapasitesini belirler. Metin, en düşük bant genişliğini gerektirirken, ses ve video verileri ve sinyalleri, bant genişliğinde önemli bir artış gerektirir.

Kullanılacak bant genişliğinin özellikleri ve kullanılan sıkıştırma teknikleri, e-iş için iletilen veri ve görüntülerin amacına uygun olarak hizmet edecek şekilde reklam ve pazarlama için yüksek kalitede olması için ortaya konmalıdır.

Kablosuz ağlar, kablolu bir ağdan daha düşük bant genişliği sağlar. Bu nedenle etkili iletişim için sıkıştırmaya dayalı yazılım teknikleri kullanılmalıdır. Ayrıca iletişimi akıllıca planlamak bant genişliğinden tasarruf sağlayabilir. E-pazarda kullanım için bu tür tekniklerin son derece güvenilir olması gerekir.

AJAN TEKNOLOJİSİ

Aracı, veri ve yürütme bağlamıyla birlikte bir bilgisayar ağı içinde bağımsız ve amaçlı bir şekilde geçiş yapabilen kod içeren bir nesnedir. Böylece bir etmen, çevresinden elde ettiği bilgilerle ne yapacağını bilir. Aktörler gibi davranırlar, niyetleri ve eylemleri vardır.

Ayrıca, aracılar esnektir, proaktiftir ve çok iş parçacıklı kontrole sahiptir. Bu özellikler, tüketicilerin kendi çıkarlarını gözetmeleri için acenteler yerleştirmelerine ve ticari organizasyonların ürünlerini satmak için acenteleri görevlendirmelerine olanak tanır.

Aracı teknolojileri ayrıca platformlar arası operasyon için ve iletişimin verimli yönetimi ve bunun sonucunda bant genişliği gereksinimlerindeki azalma, güvenlik uygulaması, hata düzeltme, işlem ve bildirim hizmetleri ve çok sayıda başka hizmet için yararlıdır.


İntergalaktik nedir
Intergalactic
İntergalaktik medeniyet
Intergalactic dizi
İntergalactic dizi ekşi


E-İŞ PROTOKOLLERİ

Veri tutarlılığı, son tarihler ve zamanlama ile ilgilenilmesi gerektiğinden, geleneksel işlem modelinin WINE’a pek uygun olmadığından bahsetmiştik. Bu tür sistemlerde, görevleri güvenilir bir şekilde yerine getirmek için istemci ve ana bilgisayar arasında bir anlaşma protokolünün olması tercih edilir.

Bu, niyet aşaması ve eylem aşaması olarak adlandırılan iki aşamadan geçebilir. Bu aşamalar, her bir tarafın niyetini test etmek için varsayımsal veya sözde işlemler yürüttüğümüz ve ardından eylemleri gerçekleştirdiğimiz dilek kipi veya “eğer” programlamasını gerçekleştirmemizi sağlar.

Subjektif programlama paradigması, mobil istemcinin ve sabit ana bilgisayarın etkileşime girmesine ve müzakere etmesine ve işlemler, iş akışlarının yanı sıra bağlantı – bağlantı kesme protokolleri ve kaçırma modu için teklif-revize protokolü yapmasına izin verdiği için mobil bilgi işlemde yaygın olarak uygulanabilir. tele-akıl yürütme.

Yeni Yazılım Araçları

Farklı işletim modellerini programlamak için kullanılabilen birkaç dil vardır. Java ideal olarak gereksinimlerimize uygun görünüyor. Java, süreçler arasında iletişim ve senkronizasyon için tüm temel mekanizmaları sunan ve kodun çoklu mimariler ve işletim sistemleri arasında yüksek performanslı ve güvenli bir şekilde taşınabilirliğini garanti eden eksiksiz bir programlama dilidir.

Java’nın dağıtılmış ağ yapısı, altı dağıtılmış sistem modelinin tamamının geliştirilmesine izin verir. Ayrıca Java Veritabanı Bağlantı Uygulama Programı arayüzü (JDBC API), çeşitli veritabanlarına eşzamanlı bağlantı, işlem yönetimi, basit sorgular ve önceden derlenmiş ifadelerin işlenmesini sağlar.

Ajan tabanlı teknoloji, e-ticaret işlemlerine yeni yaklaşımlar sağlayacaktır. Java’daki mobil aracılar, mobil bilgi işlemde de çok yararlı olabilir. Java ve CORBA mimari olarak benzer olduğundan Java, CORBA uygulama geliştirme için çok uygundur; mimarideki bu benzerlik, Java ve CORBA arasında neredeyse kusursuzlukla sonuçlanır.

Java, CORBA’ya bir kez istemci tarafı uygulama geliştirme ve bunu birçok platformda çalıştırma yeteneği sağlar. Ayrıca CORBA, Java’ya diller arası birlikte çalışabilirlik avantajı sağlar. CORBA, Java tabanlı sistemlerin hemen hemen her dilde yazılmış uygulamalarla iletişim kurmasına izin veren nesne yönelimli bir soyutlama sağlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir