İnternette Ders Verme – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

İnternette Ders Verme – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

20 Aralık 2021 Öğrenciyim özel ders vermek istiyorum Online ders verme platformları Online ders verme programı Online ders vermek için Gerekenler Online özel ders verme 0
Proje Önlemleri

Alınan Dersler ve Diğer Kurumlara Tavsiyeler

ACS, bu projeden yazılım tasarımı, öğrencilerin rolü ve işbirliği hakkında değerli dersler almıştır. Her şeyden önce, kurs dağıtım sisteminin oluşturulması bize, eğer ticari çözümler bir kurumun ihtiyacına en uygun olanı sunmuyorsa, yap-yap yaklaşımının mümkün olduğunu öğretti. Aynı zamanda, küçük kurumlar kendi yazılımlarını tasarlamak için kaynak bulma konusunda yaratıcı düşünmelidir.

Genellikle öğrenciler kullanılmayan bir kaynaktır. Jansson’ın açıkladığı gibi, “Yaptıkları işte gerçekten çok iyiler; iyi talimat alırlar; birbirlerinden öğrenirler.” Büyük araştırma kurumları bu tür işler için genellikle mezun öğrencilere güvenir, ancak küçük liberal sanat kolejleri bu kaynağa sahip değildir. Ancak, lisans öğrencilerinin de bu tür projeler için değerli bir kaynak olabileceğini gördük.

Öte yandan, öğrenci geliştiricilerin biraz rehberliğe ihtiyacı vardır; yani, yazılım geliştirmede bir miktar deneyime erişmeleri gerekir. Bu rehberlik, yazılım mühendisliği fakültesi, yazılım mühendisliği danışmanları veya yazılım geliştirme deneyimi olan BT personeli gibi çeşitli kaynaklardan gelebilir.

ACS’nin yazılım mühendisliği müfredatını öğrenci stajında ​​gelişen deneyimle birleştirerek oluşturduğu model hem öğrencilere hem de kuruma fayda sağlıyor. Aslında bu fırsat, kurumlarımızı potansiyel bilgisayar bilimi öğrencileri için daha çekici kılıyor.

Kurumlar, yazılım geliştirme konusunda yardım için kendi öğrencilerinin ve çalışanlarının ötesine de bakabilir. Kurumlar arası işbirliği, konsorsiyumumuzun misyonunun bir parçasıdır, ancak bu proje, yazılım geliştirmede ortaklar için ACS’nin dışına bakmamıza neden oldu. ACS tasarımcıları iki grupla yakın bir şekilde çalıştı: Middlebury College’daki Segue LMS tasarımcıları ve Open Knowledge Initiative (OKI).

CDS ve Segue ekipleri, ortak bir Web uygulaması geliştirme çerçevesinin yanı sıra ortak uygulama hizmetleri üzerinde işbirliği yaptı. OKI ile çalışmak, ÖYS’ler için gelişen standartlarla uyumluluğu sağlamıştır. Bu ilişkilerin her ikisi de ACS ekibinin yaratıcı enerjisini harekete geçirdi ve CDS’nin daha geniş bir ortamda uygulanabilirliğini sağlamaya yardımcı oldu.

Özellikle endüstri standartlarına uyum, genişlemeyi ve diğer sistemlerle birlikte çalışabilirliği kolaylaştıracaktır. İşbirliği bu proje için büyük ölçüde faydalı olsa da, genellikle yazılım mühendisleri, özellikle ticari ortamlarda deneyime sahip olanlar, bu tür bir işbirliğine katılmakta tereddüt ederler. Eric Jansson’ın açıkladığı gibi, “Kurumsal bir ortamda işbirliği fırsatları çok kısıtlıdır, ancak bu ortamda fırsatlar gerçektir.

Bu toplantılara girerken şüpheliydim, ancak şimdi bunun akademik bir ortam olduğu için bir üniversitede kaynakları harcamak için verimli bir yol olduğuna ikna oldum. Bence işbirliği işe yarayabilir.” Akademik ortamın bu benzersiz yönünden yararlanan ACS, küçük kurumlarda yazılım geliştirme için başarılı bir model bulabilmiştir.


Online ders vermek için Gerekenler
Online özel ders verme
Online ders verme programı
Online ders verme platformları
Superprof ders verme
Özel ders Verme
Evde online ders
Öğrenciyim özel ders vermek istiyorum


İnternette Ders Verme için Uçtan Uca Çözüm

Bilgisayar gücünün azalan maliyetleri, İnternet kullanımındaki olağanüstü artışla birleştiğinde, Web tabanlı iletişim sistemlerinin geliştirilmesinde çok fazla araştırma ilgisi yarattı. Eğitim materyallerinin geniş coğrafi mesafeler boyunca internet üzerinden teslimi, isteğe bağlı öğrenim için posta, telefon ve faks gibi geleneksel iletişim modlarına çekici bir alternatif haline geliyor.

İnternetin eğitim amaçlı kullanımı konusunda çok fazla tartışma olmuştur. Örneğin, Bork ve Britton (1998), Web’in hala öğretim için uygun olmadığı sonucuna varmışlardır. Vouk et al. (1999), yazarlar mevcut Web tabanlı öğretim uygulamalarının eksikliklerini vurgulamaktadır. Bunlar, zayıf son kullanıcı hizmet kalitesi (QoS) ve etkileşim eksikliğini içerir.

Temel sorun, İnternet’in eğitim amaçlı daha önceki kullanımının, çoğunlukla belirlenmiş Web sayfalarına ek öğretim materyalleri koymaya odaklanmış olmasıdır. Maki’de (1997) yazarlar, öğrencilerin ekipman ihtiyaçlarını azaltmak için ders kitabı yayıncısının tanıtım yazılımı gibi hazır kaynakları benimsiyorlar.

Son zamanlarda bir dizi cesaret verici çalışma bildirilmiştir. Tian (2001), Web’in eğitim uygulamalarının geliştirilmesini kolaylaştırmak için uygun maliyetli bir teknoloji olduğu sonucuna varmıştır. Web tabanlı öğretimin faydaları, sınıf materyallerinin çok ötesine uzanır.

Bazillion ve Braun’da (2001) tanımlandığı gibi, sınıf, kütüphane ve diğer kampüs kaynakları tek bir eğitim ağına bağlanabilir. Etkileşim sorununun eksikliği, gerçek zamanlı etkileşimli bir geri bildirim mekanizmasının önerildiği Chu (1999)’da ele alınmıştır. Ayrıca Bedell ve Somers (1999), eğitmene ve diğer öğrencilere anında öğrenci geri bildirimi sağlayan otomatik bir araç bildirmiştir.

Bununla birlikte, İnternetin öğretim amaçları için tam potansiyeli, yalnızca multimedya uygulamaları Web tabanlı bir ortamda konuşlandırıldığında gerçekleştirilebilir. Aslında, bir dizi alana özgü uygulama rapor edilmiştir. Örneğin, Crutchfield ve Rugh (1998), temel kontrol sistemlerinin incelenmesi için etkileşimli gösterim ve alıştırma modülleri geliştirmiştir.

Web tabanlı multimedya öğretim uygulamalarıyla, öğrencilerin öğretim etkinliklerine katılmak için yalnızca bir Web tarayıcısına erişmeleri yeterlidir. Bununla birlikte, mevcut en iyi İnternet, ciddi bant genişliği, paket kaybı ve gecikme kısıtlamaları nedeniyle ses ve video verilerini aktarmak için zorlu bir ortamdır. Ayrıca, ağ durumu tahmin edilemez ve zamanla değişebilir. Bu bölümde, teknik sorunları nasıl ele aldığımızı açıklıyoruz ve İnternet üzerinden “canlı” ve kaydedilmiş multimedya ders oturumlarının sunulması için uçtan uca bir çözüm sunuyoruz.

Bir sonraki bölümde, üç popüler ticari video dağıtım sistemini açıklıyor, ilgili teknik zorlukları vurguluyor ve özelleştirilmiş bir çözüm için motivasyonu açıklıyoruz. Daha sonra internet üzerinden sesli ve görüntülü bilgilerin iletilmesiyle ilgili teknik sorunları tartışırız. Ayrıca bu tür sorunlara mevcut yaklaşımları da açıklıyoruz.

Ardından, bire çok sunucu-istemci topolojisine dayalı uçtan uca çözümümüzü sunuyoruz. Ayrıca Hizmet Kalitesi (QoS) sorununa entegre bir yaklaşım tanımlıyoruz. Entegre yaklaşım, ağ tıkanıklığı kontrolü ve hata kontrolünü tek bir mekanizmada birleştirir. Daha sonra Web tabanlı çözümümüzün performans analizini sunarız ve ardından sonucumuzu sunarız.

Bilgisayar Mühendisliği Okulu (SCE), Mühendislik Fakültesi’ndeki beş mühendislik okulundan biridir, diğer okullar İnşaat ve Çevre Mühendisliği Okulu’dur, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Okulu, Malzeme Mühendisliği Okulu ve Makine ve Üretim Mühendisliği Okuludur.

14.000 öğrencisi ve 1.600 çalışanı ile dünyanın en büyük mühendislik kolejlerinden biri olan Mühendislik Fakültesi, her okulun temel güçlü yönlerinden yararlanan ortak bir platform oluşturarak disiplinler arası öğretim ve araştırmada daha fazla sinerjiyi teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir