Sanal Okul  – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

Sanal Okul  – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

11 Aralık 2021 Mastercam eğitim seti Sanal Eğitim Nedir Sanal öğrenme Sanal Öğretim Setleri indir Sanal Öğretmen Sanal öğretmenim 0
Proje Önlemleri

Sanal Okul 

Sanal Okul yüksek düzeydeki işbirlikçi bir projedir. Dünyanın dört bir yanından okullar, İnternet aracılığıyla çok çeşitli orta düzey sınıflar sunmak için kaynaklarını bir araya getirir. Her üye okul, VHS kataloğuna bir çevrimiçi kurs katkısı karşılığında her dönem yirmiye kadar öğrenciyi VHS sınıflarına kaydedebilir. Yeni okullar VHS’ye katıldıkça, mevcut kursların toplam sayısı artar, böylece her okula kendi kaydını artırmadan sunabileceği kurs çeşitlerini artırmak için uygun maliyetli bir araç sağlanır.

VHS, binlerce öğrenci için akademik seçenekleri genişletmenin yanı sıra, daha küçük okullardan ve sınırlı kaynaklara sahip okullardan birçok öğrenci için oyun alanını eşitler (katılan okulların çoğu 1.500’ün altındaki öğrenci nüfusuna hizmet eder; bunların yarısının öğrenci nüfusu 800’den azdır).

VHS kataloğu, ileri düzey akademik derslerin yanı sıra teknik ve uzmanlık dersleri ile çok çeşitli öğrencileri çeken birçok seçmeli ders içerir. Proje aynı zamanda yeni başlayan öğretmenlerden emekli olmaya yakın olanlara kadar bir dizi öğretim profesyonelini de çekiyor. Birçok öğretmen, VHS’yi ilgilendikleri ancak yerel olarak sunamayacakları bir konuyu öğretmek için bir fırsat olarak görür.

Diğerleri için, VHS’ye katılım, yeni eğitim teknolojileriyle güncel kalmanın bir yolu, daha geniş bir öğrenci kitlesine ulaşmanın bir yolu ve (özellikle kırsal alanlarda yaşayanlar için) her yerden öğretmen meslektaşları topluluğuyla profesyonel olarak etkileşim kurma şansıdır.

VHS Inc., 1996 yılında ABD Eğitim Bakanlığı tarafından Hudson, Massachusetts, devlet okullarına verilen bir Teknoloji Yenilik Yarışması Hibesi olarak başladı. Hibenin başlıca araştırmacıları, devlet okullarının müfettişi Sheldon Berman ve ana hibe alan Concord Konsorsiyumu’nun başkanı Robert Tinker’dı.

1997 sonbaharında, VHS öğretmenlerinin ilk grubu, on eyalette bulunan yirmi sekiz okulda yaklaşık 500 öğrenciye yaklaşık otuz orta sınıf açtı. 2000-2001 akademik yılında, Amerika Birleşik Devletleri’nde otuz üç eyalette ve on bir yabancı ülkede 200 okul tarafından yaklaşık 5.000 öğrenciye 150’den fazla ders veriliyordu.

Eylül 2001’de, beş yıllık hibe süresinin sonunda, VHS, CEO olarak Liz Pape ile bağımsız, kar amacı gütmeyen bir şirket olarak kuruldu. VHS, üyelik ücretleri karşılığında üye okullara bir dizi ikincil kurs sunmaya devam ediyor.

2002-2003 kataloğundan küçük bir örnekleme şunları içerir:

● Amerikan Tarihi: Tüm Tarih Yerel Tarihtir
● AP Ekonomisi: Mikro ve Makro
● AP Almanca
● Biyoetik Sempozyumu
● Doğu ve Batı Düşüncesi
● Çevre Kimyası
● Anaokulu Çırak Öğretmeni
● Müzik Besteleme ve Düzenleme
● Nükleer Fizik: Bilim, Teknoloji ve Toplum
● Sayı Teorisi
● Senaryo Yazımının Temelleri

Tüm VHS NetCourse’lar, eğitmen tarafından yönlendirilen, planlanmış asenkron kurslardır; bu, öğrencilerin istedikleri zaman çevrimiçi olabileceği anlamına gelir. Kurs ödevlerinin haftalık teslim tarihleri ​​vardır ve öğrenciler tartışma alanına haftada en az üç kez gönderi göndermelidir, ancak bu yönergeler dahilinde en uygun zamanda çalışma özgürlüğü vardır. Bu format, daha fazla zamanlama esnekliğine ve farklı zaman dilimlerinden katılımcıların birlikte öğrenmesine olanak tanır.


Sanal Eğitim Nedir
Sanal Öğretmen
Sanal Öğretim Setleri indir
Sanal Öğretim Giriş
Sanal öğretmenim
Sanal Öğretim SolidWorks
Sanal öğrenme
Mastercam eğitim seti


Öğrenciler, ister ortak bir bilgisayar odasında on dokuz diğer VHS öğrencisiyle birlikte ilk okul döneminde, ister dizüstü bilgisayarla özel bir öğle yemeği sırasında veya gece yarısı bir ev bilgisayarında olsun, en yoğun öğrenme zamanlarında çevrimiçi olabilirler. World Wide Web’e erişim, VHS sınıfına sanal kapıyı açmak için gereken tek teknik gereksinimdir.

Öğrenciler yazılı yorumlar gönderir ve ana konunun altında görünen (ve girintili) alt konularla, konuya göre katılımcı yorumlarını düzenleyen bir tartışma alanında çalışırlar. Diyalog kalıcı olarak kaydedilir, böylece öğrenciler yüz yüze diyalogun hızlı akışında veya çevrimiçi eşzamanlı sohbette olabilecekleri gibi bir şeyleri kaçırdıklarından endişe etmeden hepsini alabilirler.

Tüm öğrenciler katılmalıdır, ancak bunu en rahat oldukları zaman ve yerde yapabilirler. Öğrencilerin bu ortamda konuşmak için ellerini kaldırmaları gerekmez, bu da onlara bir şeyler üzerinde kafa yorma, birden çok alt konuya mesaj gönderme ve sohbetleri yeni derinliklere taşıma fırsatı verir. Bazıları doğrudan konuya atlarken, diğerleri ilk önce bir meslektaşın gönderi yapmasını bekleyebilir; tüm öğrenciler her hafta gerekli minimum sayıda gönderi göndermelidir.

Öğretmenler, düşünceleri bir araya getirerek, yorumları özetleyerek, katılımcıları kabul ederek, belirli teknik veya ödevle ilgili soruları yanıtlayarak, önemli konuları vurgulayarak ve açık uçlu sorular sorarak öğrenci tartışmalarına rehberlik etmede kolaylaştırıcı olarak hareket ederler. Başka bir deyişle, VHS öğretmenleri, sahnede bilge olarak geleneksel yüz yüze öğretmen modelinden uzaklaşırlar; bunun yerine öğrencinin öğrenmesi tarafında rehber görevi görürler.

Grup tartışmaları yoluyla öğrenciler ders içeriğine katılırlar: Okumalarla ilgili soruları yanıtlarlar, çevrimiçi bir kursta kendi öğrenmelerinin süreci ve doğası hakkında duygularını paylaşırlar ve akranlarının sorularına yanıt verirler. Bu şekilde, VHS NetCourses’in dayandığı öğrenmeye yönelik yapılandırmacı yaklaşımın bir özelliği olan bilgilerini birlikte yapılandırırlar.

Temel öğrenme alanı tartışma forumu olsa da, sanal bir kurs tamamen metin tabanlı değildir. Aslında, sanal bir kurs tartışma alanında çevrimiçi okuma ve yazmaya odaklandığından, çevrimdışı etkinliklerin yanı sıra farklı öğrenme stillerinden yararlanan etkinlikleri dahil etmek de kritik öneme sahiptir.

VHS kursları, yüz yüze benzerleri gibi, hem bilgisayarda hem de bilgisayardan uzakta tamamlanan çeşitli aktiviteler içerir. Örneğin, VHS, laboratuvarları ve uygulamalı çalışmaları içeren bilim ve programlama kursları sunar.

Diğer kurslar, yerel topluluktaki röportajları, çevrimdışı kütüphane araştırmasını, sınıf çıraklığını veya çevrimdışı yapılan (ve daha sonra taranan) sanat eserlerini kullanır. Çevrimiçi ödevler, yazılı makaleler, İnternet araştırması, günlük girişleri, tartışmalar ve simülasyonlar, web sayfaları, müzik besteleri, bilgisayar destekli tasarım ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok biçimde olabilir.

Çevrimiçi bir kursun başarısı için kritik olan bir diğer özellik de sanal topluluktur. Topluluk oluşturmaya yardımcı olmak için VHS, katılımcıların takılmaya ve kişisel hikayeleri veya profesyonel haberleri paylaşmaya teşvik edildiği devam eden Su Soğutucu konuları (biri öğrenciler için, biri öğretim üyeleri için) sağlar.

VHS kursları tipik olarak, yüz yüze öğrenci salonuna eşdeğer gündelik bir tartışma dizisine ve ayrıca kursun başında öğrencilerin buzları kırabilecekleri ve birbirlerini tanıyabilecekleri yaratıcı tanışma etkinliklerine sahiptir. Kurslarında katılımcılar, kendilerinin bir fotoğrafı (veya başka bir grafik) ve hobileri ve kişisel geçmişleri hakkında paylaşmak istedikleri kadar bilgi içeren bir profil doldururlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir