Sertifikasyon – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptırma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

Sertifikasyon – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptırma Ücretleri

26 Kasım 2021 Kamu SM müşteri hizmetleri Nitelikli Elektronik Sertifika TÜBİTAK Sertifika Programları TÜBİTAK Sertifika sorgulama 0
Proje Çalışma Sistemi 

Sertifikasyon

Tüketiciler, müşteriler ve müşteriler, etkin olmayan performans iyileştirme ürünleri, hizmetleri ve uygulamalarını etkili bir şekilde ayırt etmelerini daha iyi sağlayan bilgilere erişim hakkına sahiptir. Uygulayıcılar, kendi çalışmalarını daha iyi değerlendirmelerini ve mesleki gelişimlerini yönetmelerini sağlayan bir dizi standart hakkına sahiptir.

ISPI, sertifikasyonun:

● Uygulayıcıları daha fazla mesleki eğitim ve gelişime devam etmeye teşvik eder;
● Profesyonel bağlantılar aracılığıyla uygulayıcıların kariyer fırsatlarını iyileştirir; ve
● Sertifikalı uygulayıcılar performans iyileştirme konusundaki uzmanlıklarını gösterdikleri için meslektaşlar ve işverenler tarafından daha fazla tanınırlık sağlar. ISPI, HPT alanıyla ilgili konularda çok çeşitli okuma materyalleri sunarak üyelerinin mesleki gelişimini destekler.

Kullanılabilir kaynaklar şunları içerir:

● ISPI kitapevi: ISPI, kitapçısı aracılığıyla çok çeşitli profesyonel kitaplar, kılavuzlar, el kitapları ve diğer yayınlar sunar. Kitapçı, konferanslar, enstitüler ve çalıştaylar sırasında ve sanal olarak ISPI web sitesi aracılığıyla yerinde çalışır.
● Performans İyileştirme Dergisi: Tüm uluslararası üyelere gönderilen aylık bir yayındır; HPT yöntemlerinin kavramları, araştırmaları ve pratik uygulamaları ile ilgili makaleler yayınlar.
● PerformanceXpress: ISPI’nin tamamen çevrimiçi yayınlanan aylık bülteni. PerformanceXpress büyük bir takipçi kitlesi kazandı. Makaleler 300-500 kelime olma eğilimindedir, bu nedenle okuyucular meslekteki son gelişmeler ve çok çeşitli çözüm fikirleri hakkında çıplak gerçeklere sahiptir.
● Performans İyileştirme Üç Aylık: Alanda profesyonel tartışmayı teşvik etmek ve bilimsel çalışmalar yayınlayarak HPT disiplinini ilerletmek için oluşturulmuş hakemli bir dergi. 1998’den beri yayınlanan tüm sayılar için içindekiler tablosu web üzerinden mevcuttur.
● ISPI Satın Alma Kılavuzu: Bu kılavuz, performans iyileştirme, eğitim, öğretim tasarımı ve organizasyonel gelişim ile ilgili ürün ve hizmetleri bulmalarına yardımcı olmak için üyelere dağıtılır.
● Üyelik dizini: Dizin, tüm uluslararası üyeler için güncel iletişim bilgilerini sağlar. Yerel bölümler ayrıca yerel üyeler için bir dizin oluşturur. Uluslararası rehbere web üzerinden erişilebilir. Bu sayede üyeler diğerlerini bulabilir, üyeliklerini yenileyebilir ve adres ve meslek değişiklikleri konusunda ISPI’yi güncel tutabilir. Çevrimiçi dizin ayda iki kez güncellenir.
● Reklam fırsatları: ISPI, kurumsal gelişim topluluğunun temel bir parçasını temsil ettiğinden, ilgili ürün ve hizmetleri sunan birçok şirket, ISPI yayınlarında reklam vermeye çalışır. ISPI reklam fırsatlarının kapsamlı bir listesi, ISPI web sitesi aracılığıyla veya genel merkez ofisini arayarak edinilebilir.


Kamusm
Kamu Sertifikasyon Merkezi
Elektronik Sertifika Nedir
TÜBİTAK Sertifika sorgulama
Kamu SM müşteri hizmetleri
TÜBİTAK E-imza
Nitelikli Elektronik Sertifika
TÜBİTAK Sertifika Programları


ISPI’yi diğer benzer meslek kuruluşlarından ayıran temel faktörlerden biri araştırmaya olan bağlılığıdır. ISPI, insani ve organizasyonel gelişimin gelişimi ile ilgili birçok alanda uzun bir araştırma geçmişine sahip sağlam bir profesyonel birliğine kendi saflarında sahiptir. Bu kişilerin birçoğunun akademi içinde birincil evleri olsa da, iş dünyasından çok sayıda başka kişi var.

ISPI, her yıl HPT ile ilgili bilgi birikimine katkıda bulunabilecek araştırma projelerine sponsorluk yapmaktadır. Bu hibeleri desteklemek özel bir fondur. Her yıl, özel olarak belirlenmiş bir komite, hibe başvurularını inceler. Yönetim kurulu önerilerini gözden geçirir ve çeşitli büyüklüklerde hibeler dağıtılır. Hibe alıcılarından çalışmalarının sonuçlanması üzerine raporlar sunmaları, birçok ISPI yayınından birinde ilgili bir makale yayınlamaları ve bulgularını yıllık konferansta sunmaları istenmektedir.

ISPI, misyonunun bir parçası olarak olağanüstü başarıları takdir etmeye çalışır. ISPI Mükemmellik Ödülleri programı, öğretim ve insan performansı teknolojisi alanında mükemmelliği temsil eden insanları, ürünleri, yenilikleri ve organizasyonları sergilemek için tasarlanmıştır.

Adaylıklar yıllık olarak, genellikle Ekim ayında kabul edilir ve ödüller, ertesi yıl konferansta sunulur. ISPI, başarı ödüllerine ek olarak, insan performans teknolojisine ve topluma önemli katkılarından dolayı seçkin kişi ve kuruluşları takdir eden üç özel onur ödülü vermektedir.

ISPI, üyelerini meslekteki gelişmeler konusunda eğitmek, işbirliği ve dostluk fırsatları sağlamak, mesleki gelişim ihtiyacını desteklemek ve HPT alanındaki başarıları takdir etmek amacıyla her yıl birçok etkinlik düzenlemektedir.

● Konferans ve sergi: Bu, ISPI’nin en önemli etkinliğidir. Her yılın ilkbaharında düzenlenen konferans, dünyanın dört bir yanından yaklaşık 2.000 üyeyi bir araya getirerek, uzmanlıklarını paylaşma ve başkalarından öğrenme fırsatı sunuyor. Dört gün boyunca, katılımcılar 200’den fazla eşzamanlı oturum, açılış konuşmacısı ve ilgili alanlardan ustalar arasından seçim yapma fırsatına sahipler.
● Enstitüler: Bu üç günlük etkinlikler, halka açık seminerler olarak yürütülür ve talep üzerine, işletmeler ve diğer kuruluşlar için kurum içi teslimat için özelleştirilebilir. Enstitülerin iki ana teması vardır ve ISPI personeli, kuruluşların ihtiyaçlarına en uygun olanı seçmelerine yardımcı olabilir.
● İlkeler ve uygulamalar: Bu program, alanında uzman kişilerden HPT’nin temellerini sunar. Türünün ilk örneği olan bu etkinlikler, katılımcılara, HPT’nin teorisi, süreci ve pratiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için insan performansı geliştirme uzmanları ve meslektaşlarından oluşan bir fakülte ile birlikte çalışacakları bir forum sağlar.
● Performans iyileştirmeye geçiş yapma: Bu etkinlik, eğitim, insan kaynakları ve performans profesyonellerinin bir insan performans iyileştirme kuruluşuna başarılı bir geçiş yapmaları için gerekli bilgi, beceri ve kaynakları sağlamak üzere tasarlanmıştır. Vaka çalışmaları etrafında inşa edilmiştir.

Bazen, enstitüler de sanal olarak düzenlenmektedir. Bu yenilik, katılmak isteyebilecek ancak seyahat edemeyecek olanlara yardımcı olur. Sanal enstitüler tamamen etkileşimlidir, çok sayıda ortak çalışma gerektirir ve birçok sınıf sonrası profesyonel ilişkinin geliştirilmesine yol açmıştır.

ISPI Liderliği

ISPI’nin günlük liderliği, Washington, D.C. ve San Francisco banliyölerindeki ofislerin dışında küçük bir personeli yöneten bir yönetici direktörde bulunur. Personel, seçilmiş bir kurul ile birlikte geliştirilen bir stratejik planı yönetir. Kurul, bir yıl süreyle görev yapan bir başkan tarafından yönetilir ve ondan önce bir yıl seçilen başkan olur. Ayrıca, her biri iki yıl süreyle görev yapan beş yönetim kurulu üyesi bulunmaktadır. Kurul, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sitelerde üç ayda bir toplanır.

Çeşitli projeleri, programları ve girişimleri desteklemek çok sayıda görev gücü ve komitedir. Bu ekiplerin liderleri kurul tarafından belirlenir ve kurulun takdirine bağlı olarak yenilenebilir bir yıllık görev süreleri vardır. Komite/görev gücü yapısı, ISPI’nin liderlik yetenek havuzunu geliştirdiği kilit bir yöntemdir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir