Teknik veya Bütünleştirici Uygulamalar – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

Teknik veya Bütünleştirici Uygulamalar – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

24 Aralık 2021 Bütünleştirme NEDİR Bütünleştirme Uygulamalarına hangi özellikteki öğrenciler dahil edilir BÜTÜNLEŞTİRME ve kaynaştırma arasındaki fark Kaynaştırma ve BÜTÜNLEŞTİRME Kaynaştırma ve BÜTÜNLEŞTİRMENİN benzerlikleri 0

Teknik veya Bütünleştirici Uygulamalar

Bu bölümde, kampüse kesinlikle akademik veya idari olmayan ve hatta bilgisayarla ilgili olmayan hizmetler sağlamak için teknolojiyi kullanan projeler hakkında bilgi edineceksiniz. Örneğin, ses üzerinden IP kullanımına ilişkin bir telefon sistemini ek kablo maliyeti olmadan yükseltmek için mevcut bilgisayar ağı kablolarını kullanmanın fizibilitesini gösterir. Sonuç, genişletilebilir bir telefon sistemi ve bankayı bozmadan her zamankinden daha fazla dış bağlantıya sahip bir ağ sistemiydi.

Kampüs bilgi teknolojisindeki bir başka sıcak konu vurgulanmaktadır: birkaç farklı sistemde kimlik doğrulaması yapmak zorunda kalmadan tek oturum açma ve birden çok veritabanına veya bilgi kaynağına erişim sağlamak için ilgisiz sistemleri birbirine bağlama yeteneği. Johnson County Community College’da İnternet portallarına (Campus Pipeline), kurs dağıtım sistemlerine (Web CT) ve idari bilgi işlem sistemlerine (Banner) erişim sağlamak için bir portal tasarladılar.

Öğrenciler, uzaktan eğitim kurslarını, kampüs içi kurslarını, öğrenci programlarını, faturalarını, mali yardımlarını vb. gösteren tek bir giriş alırlar. Bunun gibi Web tabanlı bir sistemin en önemli avantajlarından biri, daha önce olmayan farklı sistemleri bir araya getirebilmesidir. Hepsinin Web komut dosyası aracılığıyla iletişim kurmasını sağlayarak birbirleriyle konuşmayın.

Öğrenme ve İşlem Sistemlerinin Entegre Edilmesi

Johnson County Community College (JCCC), Kansas City, Missouri şehir merkezinin 15 mil güneybatısında, Overland Park, Kansas’tadır. Kapsamlı bir topluluk koleji olarak, öğrencilerin yüzde 50’sinin Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da 200’den fazla üniversitede lisans derecesi kazanma yolunda ilerlediği bir transfer müfredatı ile birlikte 60 kariyer programı sunmaktadır.

Her sömestr kredili derslere 18.000 öğrenci ve sürekli eğitim programlarına 20.000 öğrenci daha kaydolmak, hizmetlerin verimli bir şekilde ve büyüyen bütçe kısıtlamaları dahilinde sunulmasını gerektirir. Kampüs için ortalama yıllık kayıt büyüme oranı 1984’ten bu yana yılda yüzde 2 olmuştur. Community Colleges için İnovasyon Birliği’nin bir üyesi olan JCCC, topluluk kolejleri hakkında yürütülen bir raporla Kuzey Amerika’daki en iyi 10 topluluk kolejinden biri olarak seçilmiştir. Teksas Üniversitesi.

Yükseköğretim ile bağlantılı olarak “tek durak” kavramının çeşitli uygulamaları olmuştur. Birçok kolej ve üniversite, yeni öğrencilere sunulan imajı güçlendirmek ve iletişim sistemini basitleştirmek için işe alım ve kabul süreçlerini bir durak haline getirmeye çalıştı. Bazıları kayıt ve ödeme sürecine tek elden hizmet konseptini uygulamış, hatta bazıları öğrencilerin her türlü eğitim içeriği alanında yardım aradığı tek noktadan akademik destek alanları oluşturmuştur.

Bir durak artık e-öğrenme için yeni bir anlama sahip. Daha önce yüksek öğretimde görülenden daha seçici bir süreçte içerik referansları ve verilere erişim ile birlikte elektronik sınıf sunumu yöntemleri sağlamak için ürünler tanıtıldı. Bu pek çok yöntemi, ürünü ve olasılığı keşfetme esnekliğine izin vermek, kurumsal hizmetler için bir çıkmaza yol açmıştır.


BÜTÜNLEŞTİRME ve kaynaştırma arasındaki fark
Bütünleştirme NEDİR
BÜTÜNLEŞTİRME eğitimi
Bütünleştirme Uygulamalarına hangi özellikteki öğrenciler dahil edilir
Kaynaştırma ve BÜTÜNLEŞTİRME
Bütünleştirme nedir özel eğitim
Kaynaştırma ve BÜTÜNLEŞTİRMENİN benzerlikleri
Kaynaştırma uygulamaları


Biraz ilgili bu ürünleri nasıl destekliyorsunuz, gerekli platformları sağlamak için gereken yazılım ve donanım için nasıl ödeme yapıyorsunuz ve tüm bu olasılıklara kimin aşina olması gerekecek? Daha da önemlisi, kullanıcılarımıza bu farklı ancak ilgili ürünlerin tek bir görünümünü (durdurmasını) nasıl sağlayabiliriz? Erişimlerini basitleştirmek istiyoruz; onların eğitim arayışlarına “hiç durma” sağlayan bir deneyim yaratmak istiyoruz.

Johnson County Community College’da, 18.000 kredili öğrencinin yüzde 12’si uzaktan eğitim kurslarına ve yüzde 25’i de 2002 ve 2003’te internet üzerinden ek materyallerin sunulduğu sınıflara kaydoldu. Bu kursları desteklemek için artan bir ürün yelpazesi kullanılmaktadır. ve desteğin genişletilmesi ihtiyacı kritik hale geldi.

İçerik fakültesi gibi yaratıcı insanlarla çalışırken, özellikle bir araştırma ortamında veya ilerici olmanın ve öğrencilerin öğrenme ihtiyaçlarına (veya sunum gereksinimlerine) ayak uydurmanın kritik olduğu durumlarda sınırlar her zaman benimsenmez. JCCC’nin uzaktan eğitim kursu kayıtları 1999’dan beri her yıl yüzde 25 oranında artıyor ve kayıt sırasındaki son seçimden 2002’den başlayarak öğrencilerin ilk tercihine sıçradı.

Öğrenciler meşgul; onlar sadece bizim ortamımızdaki öğrenciler değil, kendi özel yaşam tarzlarına uygun seçimler yapıyorlar. “Yani işte kalıp ders alabilir miyim, yoksa evde kalıp araştırma yapıp kampüsteki kütüphaneye gitmeyebilir miyim?” 

Uzaktan eğitim (ve internet üzerinden derslik ek materyallerinin kullanımı) ortadan kalkmıyor; yavaş yavaş, eğitim dergilerinde benzersiz bir öğe olmaktan ziyade kabul edilebilir bir seçim olarak toplumsal gerçekliğe yerleşiyor. Teslimat sisteminin vaadi şimdi yerine getirilmelidir. Eğitmenler ve öğrenciler İnternet tabanlı sistemlere erişime ihtiyaç duyarlar; materyaller okunabilir ve kolayca güncellenebilir bir formatta olmalıdır.

Evde, kampüste, işte veya şehir merkezindeki bir kafede sorun yaşayanlara yardımcı olmak için teknik destek sağlanmalıdır. Bu seçeneği isteyen öğrenci sayısı arttıkça, hem insan hem de maddi kaynakları sağlamak JCCC için sürekli bir endişe haline geldi. Her eğitmenin ve öğrencinin ihtiyaç duydukları erişime, istedikleri formattaki materyallere ve ihtiyaç duydukları desteğe sahip olmasını sağlamak için kaynaklara olan talebi pekiştirmek için bir şeyler yapılması gerekiyordu.

Nereden başlayalım?

Web tabanlı ürünler 1990’ların başından beri 10 yıldır piyasada, ancak o zamanlar internetin kullanım alanlarını keşfederken maceraperest öncüler vardı. Bu öncüler, bir beşeri bilimler sınıfı için Parthenon’da sanal turlar veya kütüphanede bulunmayan ancak bir siyaset bilimi kursuna yardımcı olmak için bazı becerikli ajanslar veya bireyler tarafından İnternet’te yayınlanan metin kopyaları gibi ek materyalleri denemeye başladılar.

CU-SeeMe teknolojisi ve sohbet odası sohbetlerinin devreye girmesiyle iştahımız kabardı. İnternet tabanlı çeşitli ürünlerde araştırma devam ederken, daha fazla para ve daha fazla destek talebi, kaynakların tüm talepleri karşılamak için çok ince bir şekilde gerilmesine neden oldu. Yöneticiler ve öğretim liderleri, e-dünya geliştikçe ortaya çıkan yaklaşan kararları ele almak için bir araya geldi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir