Teknoloji İle İyileştirme – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

Teknoloji İle İyileştirme – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

20 Aralık 2021 Sağlık teknolojisi nedir? Teknoloji Nedir? Tıbbi teknoloji nedir? 0
Amortisman Süresi

Charleston Southern Üniversitesi’ndeki Profesörler En Son Bilgisayar Yazılımında

Kendilerinin Bir Dersini Alıyorlar

Nisan 2003’te bahar tatilinden önceki son öğleden sonra sınıf yavaş yavaş dolmuştu: birkaç öğrenci zamanında geldi, ancak diğerleri saat bir’i vurduktan çok sonra içeri girdi.

Sonunda profesör, hepsi açık dizüstü bilgisayarlarına ve bugünün Microsoft Access’e giriş dersine dikkatle bakan toplanmış öğrencilere hitap etti.

Profesör Larry D. Smith, “Başlat düğmesine tıklayın,” diye başladı. Ders ilerledikçe, her zamanki şaşkın bakışlar ve “bekle!” haykırışları vardı. ve nasıl?” Ama bu normal bir ders değildi. Charleston Southern Üniversitesi (CSU) sınıfındaki öğrencilerin tamamı tam zamanlı profesörlerdi. Aralarında CSU İşletme Fakültesi’nin dekanı ve bilgisayar bilimleri profesörlerinden biri de vardı. Bununla birlikte, toplu olarak, bugün ülke çapında kolejlerin ve üniversitelerin karşı karşıya olduğu ilginç çıkmazı temsil eden bir mikro evrendi.

25 yaşın üzerindeki profesörler için – ve neredeyse hepsi – bilgisayarlar büyük olasılıkla lise ve üniversitede kendi öğrenme süreçlerinin büyük bir parçası değildi. Ancak günümüzün işverenleri, üniversite mezunlarının modern donanım ve yazılıma aşina olmalarını beklerken, bugün üniversiteye gelen öğrenciler, lisede kullandıklarından daha gelişmiş teknolojiler kullanmalarını beklemektedir.

Ayrıca, öğrenciler profesörlerinin, yalnızca aldıkları tarih dersiyle ilgili olarak değil, öğrenmek için kullandıkları teknolojiyle ilgili olarak da kendilerinden daha fazlasını bilmelerini beklerler. Ve CSU’daki profesörlerin keşfettiği gibi, teknoloji, kursları öğrenciler için daha ilginç ve anlaşılır kılmakta, kurstaki performanslarını ve üniversitedeki başarılarını artırmakta uzun bir yol kat etmektedir.

Charleston Southern University, Güney Carolina’daki en büyük ikinci özel, akredite üniversitedir. 35’ten fazla lisans ve yüksek lisans derecesi sunmaktadır ve 2004 sonbaharında kayıt sayısı 3.000’e yaklaşmıştır. CSU’nun geleneksel bir liberal sanatlar müfredatı olmasına rağmen, öğrencilerin bir dizi profesyonel derece takip ettiği bir üniversiteye dönüşmüştür.

Örneğin, eyaletteki ceza adaleti alanında yüksek lisans derecesine sahip tek özel üniversitedir ve eyaletin en iyi eğitim veren okullarından birine sahiptir lisans ve lisans düzeyinde. Hemşirelikte büyüyen lisans derecesi, ön hazırlık programı ve diğer bilim ağırlıklı dereceleri gibi saygı duyulmaktadır.


teknoloji nedir 7. sınıf
Teknolojinin zararları
Teknoloji Nedir
Teknolojinin Yararları
Sağlık teknolojisi nedir
Teknolojinin gelişimi
Tıbbi teknoloji nedir
Teknoloji Nedir Makale


Okulun misyonu “Hıristiyan bir ortamda akademik mükemmelliği teşvik etmek” ve Güney Carolina Baptist Sözleşmesine bağlı. Bu misyon beyanı, Üniversitenin yaptığı her şeyi yönlendirir ve bugün kampüsteki birçok yenilikçi program ve yaklaşımdan sorumludur.

Özetle, öğrenci başarısı, CSU’nun teknolojiye yenilenen bağlılığının arkasındaki itici güçtür; bu taahhüt, Ekim 2002’de ABD Eğitim Bakanlığı’ndan 1.8 milyon dolarlık bir hibe alarak dev bir adım attı. Bahar Tatili Arifesinde bir araya gelen öğretim üyeleri, kampüs çapındaki bu bağlılığa profesörler arasında ne kadar katılım olduğunu gösteriyor.

Bir düzeyde, profesörler teknolojiyi öğretmeden veya sınıfta teknoloji kaynaklarını kullanmadan önce öğrenmelidirler. CSU’nun teknoloji eğitim programından sorumlu olan Larry Smith, “Sahip oldukları bilgisayar becerileri ölçüsünde her ölçekte öğretim üyelerimiz var” dedi. “Bana bir şeyler öğretebilecek birileri var.” Smith, “başlat” düğmesinin nerede olduğundan emin olmayan başkaları olduğunu da kabul ediyor.

Bu özel profesör grubu, bilgisayarlara aşinadır, ancak günümüzde kullanılan en son yazılımlara mutlaka aşina değildir. Öğretim alanları bilgisayar bilimlerinden işletmeye ve İngilizceye kadar uzanmaktadır. Önce eğitilmeleri için bir akran grubu olarak seçilmişlerdir ve daha sonra meslektaşlarını yetiştirecek olan meslektaşlarını yetiştireceklerdir.

Bu profesörler çalışmak için en iyilere sahiptir: CSU’nun Ekim 2002’de aldığı 1.8 milyon dolarlık federal hibe sayesinde tümü 2003’te satın alınan yeni dizüstü bilgisayarlar, yazılımlar ve aksesuarlarla dolu “akıllı” bir sınıf. üniversitenin genel bilgisayar laboratuvarları ve uygulamalı eğitim ve bakım sağlamak için kilit personelin finanse edilmesine yardımcı oluyor.

Smith, Access’in temel dilini kullanır. Bir veritabanı, karakterlerle dolu alanların kayıtlarını içeren tablolardan oluşur, diyor. İşletme fakültesi dekanı ve bugün bir öğrenci olan Dr. Arnold Hite kaşlarını çattı ve Smith’e baktı.

“Bu dosya bir nokta-D B S mi?” diye soruyor, kaşları çatık. “Dot-MD B,” diye sabırla yanıtlıyor Smith odanın köşesinde oturan işletme profesörü Dr. Bill Bowers- ness politikası, elini çılgınca sallıyor. “Bir eğitmen olarak, bir veritabanını ne zaman kullanmak isterim?”

Smith ona yanıt verir ve Access’te birbiriyle ilişkili tabloların doğasını açıklayarak devam eder. “Lego gibi” diyor. “Sen sadece geliştirmeye devam et. Benimle misin?”

Sessizce oturan öğrencilerinin yüzlerinde birkaç kaş çatma daha belirdi. Bana güvenin, dedi Smith. İki saat sonra, profesör olan öğrenciler dizüstü bilgisayarlarını kapattılar ve hafta sonu için ayrıldılar. İşletme dekanı Hite, sınıfta Microsoft Excel’i kullanma konusunda çok deneyime sahip olduğunu ve bundan hoşlandığını söyledi. O bir bilgisayar acemi değil. Ancak yeni yazılım programı için “bu benim için zor” dedi. “

Başlık III Teknolojik Gelişmeler Hibesi, CSU’nun Project Impact (Teknoloji yoluyla Müfredat Boyunca Programları İyileştirme) olarak adlandırdığı beş yıllık (2002-2007) finansman sağlamaktadır. Para şimdiden, CSU’nun sınıfta bilgisayar destekli öğretim tekniklerini tam olarak kullanma çabalarını önemli ölçüde artırdı.

Project Impact’in fakülte eğitimi, donanım ve yazılım bölümleri ve kurs geliştirme yoluyla en üst düzey teknolojiyi öğretme ve öğrenme süreçlerine entegre eden bir eğitim sunarak öğrencilerin elde tutma ve mezuniyet oranlarını artırması bekleniyor.
Spesifik olarak, para fakülte eğitimi ve teknoloji satın alımları arasında bölünür.

Fonların yaklaşık yarısı fakülte akran eğitimi programına ayrılmıştır, burada profesörlerden oluşan çekirdek grup yeni ekipmanı kullanmayı öğrenirken vurgulanmıştır. Fakülte başarı hakkında konuşurken ve diğerlerini eğitirken, tüm üniversite fakültesine ulaşılana ve herhangi bir teknoloji açığı etkin bir şekilde kapatılana kadar eğitim sudaki dalgalanmalar gibi yayılır.

Mevcut bir sınıf, öğretim üyeleri ve personel için Project Impact Teknoloji Eğitim ve Öğrenim Merkezine dönüştürülmüştür. Merkez, öğretim için en son uygulamaları sergiliyor ve devam eden bir fakülte eğitim merkezi olarak hizmet verecek. Daha önce açıklanana benzer eğitim çalıştayları ve özel istişareler, gösteriler ve yazılım ve donanım sergileri aracılığıyla, öğretim üyeleri teknolojinin etkin ve verimli kullanımlarını anlayacak ve daha da önemlisi uygulayacaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir