Web Fakültesi – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

bestessayhomework@gmail.com * 0 (312) 276 75 93 *Her bölümden, Ödev Yaptırma, Proje Yazdırma, Tez Yaptırma, Rapor Yaptırma, Makale Yaptırma, spss ödev yaptırma, Araştırma Yaptırma, Tez Önerisi Hazırlatma talepleriniz için iletişim adreslerini kullanın. Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum, Ücretli Ödev Yaptırma, Parayla Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Proje YAPTIRMA siteleri, Mühendislik proje yaptırma, Bitirme projesi YAPTIRMA, Ödev YAPTIRMA programı, En iyi ödev siteleri, Parayla ödev yapma siteleri, Ücretli ödev YAPTIRMA, Ücretli Proje Yaptırma, Tez Yaptırma

Web Fakültesi – Ödev Hazırlatma – Proje Yaptırma – Tez Yaptırma Fiyatları – Sunum Örnekleri – Ücretli Ödev Yaptırma – Ödev Yaptıarma Ücretleri

21 Aralık 2021 Destek Teknoloji Destek Teknoloji Sakarya DESTEK TEKNOLOJİK TESİSAT SİSTEMLERİ TT TEKNİK 0
Bilgisayar Tabanlı Sistemler

Çevrimiçi Destek ve Kendi Kendine Yeterlilik için Tüm Paydaşların Temel Bağlantı İhtiyaçları

Seviye 1 = İlginç olan ancak Web tabanlı eğitimin gerçeklerini abartmayan tanıtım iletişimi. Bu iletişim, sistem ve tarayıcı gereksinimlerinin açık bir tanımını ve ayrıca kullanıcılar için zaman değerlendirmelerini ve World Wide Web’de metin belgelerini ekleme, gönderme ve alma sürecini içerecektir.

Düzey 2 = Tarayıcı tercihlerini ve yapılandırmalarını ayarlamak için görsel yardımcılarla (ekran görüntüleri) web tabanlı yönergeler, beklenebilecek sorunlarla teknik eksikliklerin nasıl düzeltileceği hakkında yönergeler. İlgi gösteren öğrencilere periyodik e-postalar; ayrıca, aday öğrencileri ve öğretim üyelerini Web tabanlı eğitimin olanakları ve süreçleri hakkında teşvik edin ve bilgilendirin.

Seviye 3 = Sunucu erişilebilirliği (7/24) ve bakımlı bir Web altyapısı lüks değil, bu seviye için gerekliliktir. Ayrıca, bu seviye fakülte için güçlü donanım ve yazılım desteği gerektirecektir. Son olarak, Web ders alanlarının ve açıklamalarının diğer üniversitelere ve liste servislerine elektronik postalanması, kaydı ve daha ulusal ölçekte pazarlama desteğini teşvik eder.

Çevresel Çevrimiçi Destek İhtiyaçları

Öz-yeterlik teorisindeki temel bir kavram, motivasyonun öğrenilebileceğidir. Öğretmenlerin ve öğrencilerin ortak ihtiyaçları tanımasına ve ele almasına yardımcı olarak, tüm kullanıcıların kontrolü ve motivasyonu hem belirli deneyimler için geliştirilir hem de gelecekteki çevrimiçi deneyimler için “öğrenilir”. Gage ve Berliner (1988), “burada önemli olan, çevreyi motivasyon kalıplarıyla eşleştirmek” olduğunu iddia eder.

Öğrencilerin ve öğretim üyelerinin ortak ihtiyaçları, çevresel-fiziksel ve psikolojik izolasyon, dersin hızı ve teknolojinin algılanan kolaylığıdır. Bu akademik ve kişisel çevresel ihtiyaçlar, kursu sürdürmede faktörlerdir. Hatcher ve Craig (1998), “izolasyon, öğrenme deneyiminin insanlıktan çıkarılmasına yol açabilir” uyarısında bulunduklarında çevresel ihtiyaçları kabul ederler.

Açıkçası, ders materyallerinin kullanım kolaylığını ve öğrenciler arasında olduğu kadar öğrenciler ile öğretim üyeleri arasında çevrimiçi etkileşimi tasarlamaya ve desteklemeye özel dikkat gösterilmelidir. Chickering ve Ehrmann (2000) bunun yalnızca mümkün olmadığını, paylaşılan ortamı güçlendiren etkileşimli iletişim stratejilerinin aslında öğrencileri güçlendirebileceğini de bulmuşlardır.

Elektronik posta, bilgisayar konferansı ve World Wide Web, öğrenciler ve öğretim üyeleri için bu teknolojilerin kullanıma sunulmasından çok daha hızlı ve bir sınıfta veya fakülte ofisinde karşı karşıya geldiklerinde olduğundan daha düşünceli ve güvenli bir şekilde konuşma ve iş alışverişinde bulunma fırsatlarını artırır. . Toplam iletişim artar ve birçok öğrenci için sonuç, fakülte ile yüz yüze iletişimin daha korkutucu taleplerinden daha samimi, korumalı ve uygun görünür.


Destek Teknoloji
Destek Teknoloji Sakarya
DESTEK TEKNOLOJİK TESİSAT SİSTEMLERİ
TT Teknoloji üye girişi
TT Teknoloji Ürünleri anonim Şirketi
TT TEKNİK


Daha ileri çevresel hedeflere yönelik farklı destek seviyeleri şunları içerir:

Seviye 1 = Dersin başlangıcından en az iki ay önce kursa giriş ve kısa bir çevrimiçi müfredatın yayınlanması. Bu önizleme, öğrencilerin sınıfın iş yükünü anlamalarına ve dersin ilk gününden önce metin materyalleri edinmelerine olanak tanır. Çevrimiçi tanıtım ve ders programı aynı zamanda öğretim üyesinin devam eden Web kursu tasarımına da odaklanır, böylece kurs öğrenci kullanımından kısa bir süre önce “ad lib” oluşturulmaz.

Seviye 2 = İlgi yaratmak ve verimliliği artırmak için farklı türdeki ödevlerin ve sınıf yönetimi araçlarının gösterimleri. Bununla birlikte, bazı etkileşimli etkinlikler, öğrenciler yeni bir şey için destek aradıkça daha fazla “yardım masası” çağrısını içerebilir. Örneğin, ilk tanıtımlar, işbirlikçi ve işbirlikçi grup çalışması, vaka çalışmaları, simülasyonlar ve rol yapma, forumlar, sohbet odaları, beyaz tahtalar ve hatta e-posta kullanılarak mümkündür.

Fakültelere notları girmek için yönetim araçlarının kullanımında, öğrencilere portföy dosyalarına göndermede ve hem öğretim üyelerine hem de öğrencilere geri bildirim sağlamada yardımcı olmak, öğrenciler ve öğretim üyeleri için sanal bir sınıf için olumlu bir iklim yaratılmasına da katkıda bulunur.

Seviye 3 = Eğitmen-öğrenci ve öğrenci-öğrenci iletişim yapıları, hayal kırıklığını yatıştırır ve ilgili herkes için öğrenmeyi geliştirir. Fakültenin iletişim açısından zengin ödevleri (ekip projeleri, gerekli tartışmalar, “misafir konuşmacılar”, akran düzenlemesi veya yanıtları olan akran sunumları) belirlemesine izin veren teknoloji mevcuttur. Bununla birlikte, İnternet kullanımının bu düzeyi, aynı zamanda, bu görevlerin tamamlanması için farklı yollar ima ettiğinden, daha fazla destek gerektirecektir.

Hem öğrencilerin hem de eğitmenin bir İnternet ortamındaki “grup” işlevinin nasıl çalıştığını, elektronik olarak dosya alışverişinin nasıl yapıldığını, eşzamanlı veya eşzamansız tartışma panosunun ne zaman kullanılacağını ve kelime işlemede düzenleme işlevlerinin nasıl kullanılabileceğini anlamaları gerekecektir. Bu tür işlevler hakkında kısa öğreticiler, kurs içindeki Web bağlantıları aracılığıyla erişilebilir hale getirilebilir. Bu daha karmaşık iletişim araçları, basit okuma ve yanıtlama atamalarından daha fazla zaman alırken, aynı zamanda daha iyi alışverişlere de yol açar. Ayrıca, öğrencilerin ve eğitmenlerin teknolojik becerilerini geliştirmelerine olanak da tanır.

Çevrimiçi Destek için Web Fakültesinin Benzersiz Destek İhtiyaçları

Benzersiz destek ihtiyaçları, paylaşılan çevresel ihtiyaçlardan daha az gerçek veya daha az önemli değildir. Ancak bunları önceden tahmin etmek daha zordur, bu nedenle fakülte için öz yeterliliği artıran destek için planlama, ustalık ve işbirliği gerektirir. Web fakültesi, yüz yüze bir sınıfta yaptıkları birçok iyi şeyin çevrimiçi eğitim için işe yarayacağını gördüklerinde genellikle de teşvik edilir.

Öte yandan, öğrencilerin katılımını sağlamak için dersi geride bırakmaya ve etkileşimli ve aktif öğrenme yaklaşımları açısından düşünmeye istekli olmalıdırlar. Bu geçiş, yansıtma ve biraz teknolojik beceri ve yaratıcılık gerektirir, ancak aynı zamanda resmi profesyonel gelişim atölyeleri ve zamanla da desteklenir. Sherry, Billig, Tavaline ve Gibson (2000), Web öğretmeni olacak öğretim üyelerinin eğitim için zamana ve ayrıca “akranlar tarafından gelecek vaat eden uygulamaların ve süregelen mesleki gelişimin gösterilmesi” için zamana ihtiyaçları olduğunu da savunmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir